SSC Napoli. Ależ on to strzelił! Bomba Piotra Zielińskiego w meczu z Interem Mediolan! [WIDEO]

Fabrizio Andrea Bertani / shutterstock.com
SSC Napoli wysoko pokonało Inter Mediolan 4:1. Jedną z bramek zdobył Piotr Zieliński.
Polski pomocnik otworzył wynik spotkania w 16 minucie. Nasz zawodnik potężnie huknął z dystansu, nie dając szans bramkarzowi rywali.
Dla Piotra Zielińskiego to łącznie siódmy gol w tym sezonie, a szósty w Serie A.
W 61 minucie na 2:0 dla gospodarzy podwyższył Dries Mertens, który wykorzystał dośrodkowanie Callejona i strzałem głową umieścił piłkę w bramce.
Chwilę później mieliśmy trzeciego gola dla Napoli. Tym razem jego autorem był Fabian Ruiz, który wbił piłkę do siatki z bliskiej odległości.
W 76 minucie boisko opuścił Arkadiusz Milik, a trzy minuty później po raz drugi na listę strzelców wpisał się Ruiz. Za moment honorowe trafienie dla gości zaliczył Mauro Icardi, który wykorzystał rzut karny.
W drugim wieczornym meczu 37 kolejki Serie A Juventus zremisował z Atalantą Bergamo 1:1.