Stade Rennes pokonał FC Nantes

Kuso, wikipedia
Stade Rennes wygrał u siebie z FC Nantes 2:1 w pierwszym sobotnim meczu 14. kolejki francuskiej Ligue 1. Bohaterem meczu został Wahbi Khazari, strzelec dwóch goli.
Piłkarze na Roazhon Park na bramki musieli poczekać do drugiej połowy. Gospodarze objęli prowadzenie w 51. minucie. Wynik otworzył Wahbi Khazari. Niedługo potem, w przeciągu czterech minut, dwie żółte kartki otrzymał Nicolas Pallois. W konsekwencji była to "czerwień" i goście od 57. minuty grali w "10".
To nie przeszkodziło im jednak w doprowadzeniu do remisu. Rzut karny na gola zamienił Emiliano Sala. Ze zwycięstwa cieszyli się jednak miejscowi. Bramkę na wagę wygranej, drugą w tym spotkaniu, zdobył Khazari.
Po tej wygranej podopieczni Sabriego Lamouchiego zajmują ósme miejsce w tabeli ze zdobytymi 18 punktami. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Angers SCO.
Natomiast zespół prowadzony przez Claudio Ranieriego plasuje się na piątej pozycji i ma na swoim koncie 23 "oczka". Jego kolejnym rywalem będzie AS Monaco.