Stal Mielec pewna utrzymania! Niebezpieczna sytuacja Śląska Wrocław [WIDEO]

Tomasz Kudala / PressFocus
Stal Mielec zremisowała ze Śląskiem Wrocław 1:1. Gospodarze gola na wagę remisu strzelili już w szóstej minucie doliczonego czasu.
Śląsk objął prowadzenie już w 16. minucie. Po dośrodkowaniu Jastrzembskiego znakomitej okazji nie zmarnował Pich, który z bliska pokonał debiutującego w lidze Mrozka. Bramkarz Stali był blisko skutecznej interwencji.
Gospodarze próbowali odrobić straty, ale mieli problemy ze stwarzaniem sobie dobrych okazji. Bliżej gola byli goście. W 79. minucie Fabian Piasecki trafił w słupek.
Do zwrotu akcji doszło w doliczonym czasie. Najpierw z boiska za dwie żółte kartki wyleciał Garcia. Śląsk nie poradził sobie w grze w osłabieniu. W ostatniej akcji meczu gola na 1:1 strzelił Matras.
Stal dzięki remisowi jest już bezpieczna. Śląsk czeka na rozwój sytuacji i wynik Wisły Kraków.
Marcin Karbowski15 May 2022 · 14:28