Stolec rozsmarowany przez rywali. Niesamowity wynik w IV lidze. Padło aż 12 bramek!

Photosite / Shutterstock.com
Niezwykłym wynikiem zakończył się mecz Foto-Higiena Gać - Skałki Stolec. Gospodarze wygrali 11:1.
W sobotę rozegrano siedem meczów IV ligi dolnośląskiej. W jednym z nich Foto-Higiena Gać zmierzyła się ze Skałkami Stolec.
Gospodarze nie mieli żadnej litości dla przyjezdnych. Swoje spotkanie wygrali aż 11:1.
W pierwszej połowie Foto-Higiena trafiała do bramki rywali czterokrotnie. W drugiej zwiększyła swoje wysiłki i popisała się siedmioma trafieniami.
Jedyny gol dla przyjezdnych został strzelony jeszcze przed zmianą stron. Tomasz Robak wpisał się na listę strzelców w 35. minucie. Wówczas wynik brzmiał 2:1.
Obecnie Foto-Higiena Gać zajmuje 4. miejsce w IV lidze dolnośląskiej. Skałki Stolec plasują się na 15. (przedostatniej) pozycji.
Hubert Kowalczyk05 Nov 2022 · 20:23