Stomil Olsztyn wygrał na wyjeździe z Chojniczanką

Stomil Olsztyn
Chojniczanka Chojnice uległa u siebie Stomilowi Olsztyn 1:3 (1:1) w pierwszym sobotnim meczu ósmej kolejki rozgrywek Fortuna 1. Ligi.
Prowadzenie gospodarzom zapewnił z bliska po jedenastu minutach gry Krystian Wachowiak. Szesnaście minut przed przerwą wyrównał uderzeniem głową Grzegorz Lech.
Dwadzieścia minut przed końcem wpisał się na listę strzelców Artur Siemaszko, a już w doliczonym czasie gry sytuację sam na sam rywali wykorzystał Oktawian Skrzecz, który popisał się efektowną podcinką nad bramkarzem.
Zespół z Warmii po czwartej wygranej w sezonie awansował na piąte miejsce w tabeli. Drużyna z Borów Tucholskich doznał natomiast czwartej porażki w bieżących rozgrywkach i otwiera aktualnie strefę spadkową klasyfikacji.
Marcin Karbowski07 Sep 2019 · 16:50