Świetne występy Kamila Grosickiego i Pawła Wszołka, asysty Polaków

hullcitytigers.com
Hull City zremisował u siebie z Queens Park Rangers 2:2 w sobotnim meczu 38. kolejki angielskiej Championship. Dwie asysty wśród gospodarzy zanotował Kamil Grosicki, a jedną u gości Paweł Wszołek. Obaj Polacy rozegrali po 90 minut.
Pierwsza połowa należała do Hull City. Na jej początku i tuż przed przerwą bramki zdobył Jarrod Bowen. Przy obu jego trafieniach asystował "Grosik". Druga odsłona należała już do ekipy z Londynu. W 62. minucie Wszołek dograł do Josha Scowena, a ten strzelił kontaktowego gola. W końcówce na 2:2 trafił Tomer Hemed.
"Tygrysy" zdobyły 51 punktów i zajmują 12. miejsce w tabeli. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Ipswich Town. Natomiast QPR plasuje się na 18. pozycji z 44 "czekami" na koncie. Jego kolejnym rywalem będzie Bolton Wanderers.