Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Świetny mecz Zielińskiego, genialna asysta [video]

20 gru 2015 | 07:47 12
Źródło zdjęcia: MediaPictures.pl / Shutterstock.com
Coraz lepiej w barwach Empoli radzi sobie Piotr Zieliński. Tydzień temu zaliczył asystę, dziś przeciwko Bolognie powtórzył wyczyn, czarując przy okazji kibiców.

W 42 minucie nasz reprezentant przyjął piłkę przed polem karnym i nie namyślając się zbyt długo ładną podcinką minął linię obrony rywala, wypuszczając Maccarone na pozycję, w której miał stuprocentową sytuację - i ją wykorzystał.

Ale to nie wszystko. Polak, który został zmieniony w 85 minucie, zaliczył też trzy kluczowe podania, miał również najwyższą na boisku skuteczność podań, co w przypadku ofensywnego pomocnika często decydującego się na ryzykowne zagrania jest wynikiem świetnym.

Formę Polaka dostrzegli również dziennikarze. Włoska edycja serwisu Goal.com przyznała mu 4 gwiazdki na 5, nieco wyżej w tym spotkaniu oceniając tylko tego, komu Zieliński asystował. Z kolei statystyczny serwis WhoScored.com przyznał naszemu pomocnikowi identyczną notę (8,4) co Maccarone, wyższą w Empoli uzyskał jedynie Pucciarelli.

Ostatecznie Empoli po emocjonującym meczu wygrało na wyjeździe 3:2 i w tabeli Serie A awansowało już na szóste miejsce (był to już czwarty komplet punktów z rzędu tego zespołu). Gospodarze zaliczyli za to dziesiątą porażkę w sezonie i zajmują trzynastą lokatę.

+3
Jak tak dalej będzie grać, to obok Lewego, Glika czy Krychowiaka będzie filarem naszej drużyny narodowej na Euro.
20 gru 2015 | 13:21
+3
oby mlody mial forme na euro
20 gru 2015 | 12:59
+2
Znakomity talent, widziałbym go w lidze angielskiej.
20 gru 2015 | 12:49
+2
Brawo! Empoli to drużyna w sam raz dla niego! Skorupski też tam nieźle broni.
+9
Piękna asysta. Obserwuję Zielińskiego już jakiś czas - papiery na granie to on ma. Coraz więcej minut, zaufanie trenera klubowego i Nawałki procentuje, chłopak nabiera pewności siebie, oby tak dalej! Jak dobrze dogra sezon i naszym wyjdzie euro to zmieni klub, byle kontuzje go omijały!
20 gru 2015 | 07:59
+11
Pierwszy skład na Euro. Trzeba dawać chłopakowi szansę.
20 gru 2015 | 08:03
+19
Tak ale on jest dosyć nie regularny. Raz gra dobrze a raz go wcale nie widać.
20 gru 2015 | 08:19
+21
Ok, ale nas nie stac na odrzucanie nawet gracz z wahaniami formy. jest mlody, utalentowany i na pewno przyda sie kadrze.

Bukmacherzy

Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!
20zł za rejestrację i 1000zł od depozytu na start, a do tego mnóstwo promocji okolicznościowych!