Szaleństwo w meczu Bayernu z RB Lipsk! Sześć goli, ale żaden Roberta Lewandowskiego [WIDEO]

Łukasz Laskowski
Autor: Marcin Karbowski 5 gru 2020 | 20:23
Rewelacyjny mecz Bayernu Monachium z RB Lipsk. W rywalizacji na szczycie Bundesligi padł remis - było 3:3.
Goście zaczęli mecz z dużym animuszem. Już w 2. minucie z dystansu kropnął Sabitzer, a piłka zatrzymała się na poprzeczce. Goście na gola nie czekali zbyt długo - strzelili go w 19. minucie. Manuel Neuer usiłował daleko poza polem karnym przerwać kontrę gości, ale się przeliczył. Pierwszy przy piłce był Nkunku, minął bramkarza Bayernu i kopnął do siatki.
Mistrzowie Niemiec wyrównali po pół godzinie gry. Coman odegrał przed polem karnym piłkę do Musialy, a ten precyzyjnym uderzeniem zmieścił ją przy dalszym słupku bramki Gulacsiego. 17-latek świetnie wprowadził się do gry - niedługo wcześniej zastąpił kontuzjowanego Javiego Martineza.
Cztery minuty później Bayern już prowadził. To była świetna akcja: Lewandowski założył siatkę Upamecano, piłkę przejął Coman i dograł ją w pole karne do Muellera. Niemiec wykorzystał dogodną okazję.
Odpowiedź Lipska była błyskawiczna. W 36. minucie Haidara zagrał w pole karne, tam piłkę przejął Kluivert i mocnym uderzeniem nie dał Neuerowi szans na skuteczną interwencję.
Druga połowa rozpoczęła się piorunująco. Angelino z lewego skrzydła dośrodkował w pole karne, a tam kompletnie niekryty Forsberg nie miał problemu ze skierowaniem piłki do siatki.
Bayern wyrównał w 75. minucie. Trzecią asystę zaliczył Coman, który dobrze dośrodkował w pole karne. Do piłki doszedł w nim Mueller i z pięciu metrów wbił ją głową do siatki.
W 86. minucie w dobrej sytuacji znalazł się Musiala, ale fatalnie skiksował. Zamiast oddać soczysty strzał, kopnął lekko i prosto do Gulacsiego. Więcej okazji już nie było.
Bayern po remisie nadal prowadzi w tabeli Bundesligi. Nad Lipskiem ma dwa punkty przewagi.

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 30

5 gru 2020 | 20:41
0
Hit Bundesligi nie zawiodl.
5 gru 2020 | 20:57
No trudno .Obrońcy dobrze go pilnowali .
0
No trudno Lewandowski miał gorszy dzień .Nie musi strzelać w każdym meczu .
5 gru 2020 | 20:50
0
słaby mecz Bayernu, na plus Coman, Thomas i Musiala, Lewy poobijany niemiłosiernie a przy tym dobrze pilnowany przez kolesi, którzy być może wylądują w Liverpoolu
5 gru 2020 | 20:55
0
Niestety Srodek Bayernu bez Kimmicha zrobił się jednym wielkim chaosem i walką.. Goretzka idealnie spisuję się jak defensywny pomocnik walczący o kazdą piłkę ale tego podania co Kimmich to on nie ma nawet w 20% Druga rzecz to niestety Lewandowski dzisiaj nie miał za dużo piłek ale ogólnie słaby mecz Lewego. Sane grał jak junior przy tym co robił Coman gość aktualnie chyba jest o klasę lepszy. Musiala to przyszłość Bayernu gość ma kosmiczny potencjał Dopóki nie wróci Kimmich to gra Bawarczyków nie będzie taka piękna dla oka
5 gru 2020 | 21:55
0
ale to było do przewidzenia przy takim potencjale lipska ze bedzie problem na srodku kimich to wielki piłkarz
5 gru 2020 | 21:46
0
trudny mecz dla Bayernu ogólnie solidna gra lipsk druga sił bundesligi musiala duzy potencjał sane jeszcze bez formy ale to wielki talent muler klasa lipsk jak tak zagra pokona united u siebie i awansuje
0
Upamecano znowu schował Lewandowskiego do kieszeni, ale w Polsce chyba niektórzy naprawdę sądzą, że to jest najlepszy napastnik w historii futbolu i taki Ronaldo czy inny Henry to może Robertowi buty czyścić...
5 gru 2020 | 22:57
0
No proszę, troszeczkę mocniejszy rywal i Robert L. już bez żadnej bramki... Przypadek?
7 gru 2020 | 06:45
A jak tam twoj najlepszy napastnik swiata Benzyna? Ile juz ma gpli w tym sezonie?
0
A jak tam twoj najlepszy napastnik swiata Benzyna? Ile juz ma goli w tym sezonie?
5 gru 2020 | 23:11
0
Robert to taki mierniak i on ma wygrać złotą piłkę? XDDD
On nie potrafi strzelić, gdy rywal jest mocniejszy lub gdy ma ciąnąć klub z niekorzystnego wyniku. Taki Rashford dałby o wiele więcej niż Lewuś w bayernie.
6 gru 2020 | 00:08
0
Jak widać Lewandowski znika w ważnych meczach jak choćby w finale LM.
0
Ogórkom to strzela, a jak trochę lepszy przeciwnik to jest problem.
5 gru 2020 | 20:33
0
A ten wasz najlepszy zawodnik na świecie grał ? Chyba FCB to drużyna nie jakiś jeden koleś.