Szalona końcówka meczu PSG z Saint-Etienne! Dwa gole Kyliana Mbappe [WIDEO]

J.E.E / Press Focus
Autor: Marcin Karbowski 18 kwi 2021 | 14:55
Kapitalne emocje w meczu PSG z Saint Etienne. Gospodarze po niezwykłej końcówce wygrali 3:2.
Wszystkie gole padły w drugiej połowie. Pierwsi do siatki trafili goście, którzy objęli prowadzenie w 78. minucie. Na listę strzelców wpisał się Bouanga.
Odpowiedź paryżan była natychmiastowa. Już po minucie do wyrównania doprowadził Mbappe, który z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem gości.
PSG po 33. kolejkach zajmuje drugie miejsce w tabeli ligi francuskiej. Do liderującego Lille traci jeden punkt.

2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
2500 PLN

1500 PLN od pierwszej wpłaty i dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach

Dyskusja 4

18 kwi 2021 | 15:42
0
"Francuz strzelił też zwycięskiego gola dla swojej drużyny. W 89. minucie wykorzystał rzut karny.

Nie był to koniec emocji. Goście w drugiej minucie doliczonego czasu gry wyrównali za sprawą Hamoumy. Nie potrafili jednak dowieźć remisu do końca. Tuż przed końcowym gwizdkiem gola na wagę trzech punktów dla PSG strzelił Icardi."