Szalona końcówka meczu PSG z Saint-Etienne! Dwa gole Kyliana Mbappe [WIDEO]

J.E.E / Press Focus
Kapitalne emocje w meczu PSG z Saint Etienne. Gospodarze po niezwykłej końcówce wygrali 3:2.
Wszystkie gole padły w drugiej połowie. Pierwsi do siatki trafili goście, którzy objęli prowadzenie w 78. minucie. Na listę strzelców wpisał się Bouanga.
Odpowiedź paryżan była natychmiastowa. Już po minucie do wyrównania doprowadził Mbappe, który z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem gości.
Francuz strzelił też zwycięskiego gola dla swojej drużyny. W 89. minucie wykorzystał rzut karny.
Nie był to koniec emocji. Goście w drugiej minucie doliczonego czasu gry wyrównali za sprawą Hamoumy. Nie potrafili jednak dowieźć remisu do końca. Tuż przed końcowym gwizdkiem gola na wagę trzech punktów dla PSG strzelił Icardi.
PSG po 33. kolejkach zajmuje drugie miejsce w tabeli ligi francuskiej. Do liderującego Lille traci jeden punkt.
Marcin Karbowski18 Apr 2021 · 14:55