Liga Mistrzów. Szalony mecz i wielkie kontrowersje w Manchesterze! Tottenham zagra w półfinale! [WIDEO]

shutterstock
Manchester City wygrał z Tottenhamem 4:3 (3:2) po szalonym meczu w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, ale to "Koguty" zagrają w półfinale z Ajaksem Amsterdam.
Tutaj przeczytasz relację na żywo z tego spotkania.
5 goli w 21 minut! Takiego początku spotkania nie spodziewał się nikt. Wielkie strzelanie w Manchesterze rozpoczął w 4. minucie Sterling, który strzałem w długi róg pokonał Llorisa.
Tottenham odpowiedział za sprawą Sona. Koreańczyk wykorzystał bierną postawę defensywy rywali i w 7. i 10. minucie gry wpisał się na listę strzelców.
Piłkarze City nie załamali się taki obrotem sprawy i już po 60 sekundach doprowadzili do wyrównania, gdy do bramki rywali trafił Bernardo Silva.
W 21. minucie było już 3:2, gdy De Bruyne zagrał w pole karne, a tam czekał już Sterling, który pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce.
Gospodarze ruszyli do ataku, bo potrzebowali jeszcze jednej bramki, by awansować do kolejnej rundy. W 54. minucie Lloris kapitalnie obronił uderzenie De Bruyne. Pięć minut "The Citizens" dopięli swego. De Bruyne znakomicie podał do Aguero, a ten huknął obok golkipera rywali. Dla Belga była to trzecia asysta w tym spotkaniu.
W 73. minucie Llorente zdobył bramkę na wagę awansu. Trafienie Hiszpana zostało uznane dopiero po analizie VAR. Sytuacja wywołała wielkie kontrowersje.
Gdy wydawało się, że wszystko jest już rozstrzygnięte, w 93. minucie doszło do kolejnego zwrotu akcji. Sterling umieścił piłkę w siatce, ale sędzia w tej sytuacji pokazał pozycję spaloną.
Tottenham awansował do półfinału i zagra tam z Ajaksem Amsterdam.
Daniel Makarewicz17 Apr 2019 · 22:56