Szalony mecz Interu Mediolan! Pudło roku Roberto Gagliardiniego [WIDEO]

Szalony mecz Interu Mediolan z Sassuolo. Po emocjonującej końcówce padł remis 3:3.
Mecz zaczął się od trzęsienia ziemi. W czwartej minucie niespodziewanie prowadzenie objęli goście. Sytuację sam na sam z Handanoviciem wykorzystał Caputo.
Inter odpowiedział dopiero przed przerwą. W 41. minucie rzut karny na gola zamienił Lukaku. Gospodarze poszli za ciosem i jeszcze przed przerwą objęli prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Biraghi.
Inter mógł podwyższyć wynik w 63. minucie. Po strzale Lukaku bramkarz Sassuolo odbił piłkę prosto pod nogi Gagliardiniego, ale ten stojąc cztery metry przed pustą bramką kopnął nią w słupek.
Ostatnie minuty były zwariowane. W 81. minucie gola z rzutu karnego dla Sassuolo strzelił Berardi. Pięć minut później znów na prowadzeniu był Inter - po dośrodkowaniu Candrevy piłkę do bramki wbił Valero. Gospodarze nie potrafili jednak utrzymać prowadzenia do końca gry. W 89. minucie wyrównał Magnani.
Już w doliczonym czasie gry z boiska wyleciał Skriniar. Słowacki obrońca Interu obejrzał drugą żółtą kartkę.
Marcin Karbowski24 Jun 2020 · 21:56