Szalony mecz Leverkusen z Moenchengladbach. Błysk Lucasa Alario [WIDEO]

Pixathlon / Press Focus
Autor: Marcin Karbowski 8 lis 2020 | 20:17
Wielkie emocje w drugim z hitów tej kolejki Bundesligi. Bayer Leverkusen wygrał z Borussią Moenchengladbach 4:3.
Goście przystąpili do gry opromienieni efektowną wygraną w Lidze Mistrzów - pokonali w niej Szachtar Donieck aż 6:0. Mecz w Leverkusen zaczęli dobrze, bowiem już w 18. minucie objęli gola po uderzeniu Stindla.
Bayer nie pozostał dłużny - szybko odpowiedział na ten cios. Już w 27. minucie pięknym uderzeniem wyrównał Alario.
Gospodarze nie cieszyli się jednak zbyt długo z tego wyniku, bo już po dwóch minutach prowadzenie Borussii ponownie dał Stindl.
Niemiec w pierwszej połowie był bohaterem Borussii. Na pierwszy plan w Bayerze wysunął się Alario, który strzelił drugiego gola w 41. minucie. Był to siódmy gol Argentyńczyka w tym sezonie.
Bayer po przerwie dorzucił jeszcze dwie bramki. W 68. minucie do siatki trafił Bailey, a czternaście minut później prowadzenie zespołu z Leverkusen podwyższył Baumgartlinger.
Borussię w końcówce było w stać tylko na strzelenie jednego gola. Rozmiary jej porażki w doliczonym czasie zmniejszył Lazaro.

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 4

9 lis 2020 | 01:44
0
Lucas, po odejściu z River, nie miał lekko u aptekarzy, ale warto było czekać.
Razem z Sebą Driussim tworzyli niezły i bramkostrzelny duet, wielka szkoda ze Driussi wybrał kierunek rosyjski
8 lis 2020 | 20:31
0
Ten Lucas Alario wygląda jak Gnabry a strzelił jak Zlatan...bramka cudo 😙
9 lis 2020 | 06:36
0
Już pominę kolor skóry ale powiedz proszę w czym on jest podobny do Serg'a i dlaczego akurat jak Zlatan? Bramka ładna ale żadna to wizytówka Szweda.
9 lis 2020 | 07:07
0
Na zdjęciu, które widziałem. Może powinienem napisać, ze przypomina Gnabriego a Zlatan, dlatego, że właśnie Ibra takie niecodzienne bramki strzela😅