Szalony mecz Leverkusen z Moenchengladbach. Błysk Lucasa Alario [WIDEO]

Pixathlon / Press Focus
Wielkie emocje w drugim z hitów tej kolejki Bundesligi. Bayer Leverkusen wygrał z Borussią Moenchengladbach 4:3.
Goście przystąpili do gry opromienieni efektowną wygraną w Lidze Mistrzów - pokonali w niej Szachtar Donieck aż 6:0. Mecz w Leverkusen zaczęli dobrze, bowiem już w 18. minucie objęli gola po uderzeniu Stindla.
Bayer nie pozostał dłużny - szybko odpowiedział na ten cios. Już w 27. minucie pięknym uderzeniem wyrównał Alario.
Gospodarze nie cieszyli się jednak zbyt długo z tego wyniku, bo już po dwóch minutach prowadzenie Borussii ponownie dał Stindl.
Niemiec w pierwszej połowie był bohaterem Borussii. Na pierwszy plan w Bayerze wysunął się Alario, który strzelił drugiego gola w 41. minucie. Był to siódmy gol Argentyńczyka w tym sezonie.
Bayer po przerwie dorzucił jeszcze dwie bramki. W 68. minucie do siatki trafił Bailey, a czternaście minut później prowadzenie zespołu z Leverkusen podwyższył Baumgartlinger.
Borussię w końcówce było w stać tylko na strzelenie jednego gola. Rozmiary jej porażki w doliczonym czasie zmniejszył Lazaro.
Marcin Karbowski08 Nov 2020 · 20:17