Szalony mecz w Leverkusen! Siedem goli i zwycięstwo Bayeru nad Borussią Dortmund [WIDEO]

Szalony mecz w Leverkusen! Siedem goli i zwycięstwo Bayeru nad Borussią [WIDEO]
Bayer 04 Leverkusen wygrał u siebie z Borussią Dortmund 4:3 (2:2) w ostatnim sobotnim spotkaniu 21. kolejki rozgrywek niemieckiej Bundesligi.
Na BayArena całe zawody z perspektywy ławki rezerwowych obserwował Łukasz Piszczek. Dwie bramki dla "Aptekarzy" zdobył w pierwszej połowie Kevin Volland. Jego trafienia przedzielił skuteczny strzał głową Matsa Hummelsa oraz kapitalne uderzenie z dystansu Emre Cana.
Dwadzieścia minut po zmianie stron gości przybliżył do sukcesu Raphael Guerreiro. Portugalczyk wykończył płaskim strzałem w długi róg precyzyjne zagranie Marokańczyka Achrafa Hakimiego. Dziewięć minut przed końcem wyrównał Jamajczyk Leon Bailey, a minutę później losy konfrontacji rozstrzygnął efektownym uderzeniem głową Lars Bender.
Zespół z przedmieść Kolonii po jedenastym zwycięstwie w sezonie awansował na piąte miejsce w tabeli. "Die Schwarzgelben" doznali natomiast czwartej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali na trzeciej lokacie w klasyfikacji.