Szok w Belgradzie! Niespodziewana porażka Liverpoolu! Monaco rozbite [WIDEO]

Leonard Zhukovsky/Shutterstock
Sensacyjna porażka Liverpoolu z Crveną Zvezdą i przegrana pogrążonego w kryzysie AS Monaco z Club Brugge - to pierwsze wyniki dzisiejszych meczów Ligi Mistrzów.
Spotkanie w Belgradzie zaczęło się szokująco. Gospodarze w 22 minucie spotkania wyszli na prowadzenie za sprawą Pavkova. Z rzutu rożnego dośrodkował Marin, najwyżej do piłki wyskoczył napastnik Crveny Zvezdy, który strzałem głową umieścił piłkę w siatce.
Kilka minut później Pavkov wpisał się na listę strzelców po raz drugi. Tym razem napastnik popisał się kapitalnym uderzeniem zza pola karnego.
W kolejnych minutach "The Reds" nie byli w stanie strzelić choćby kontaktowego gola i przegrali w Belgradzie 0:2.
Pogrążone w kryzysie AS Monaco przegrywało już od 13 minuty. Vanaken wpakował piłkę do pustej bramki po podaniu Ritsa.
Pięć minut później było 2:0, a rzut karny wykorzystał Vanaken.
W 24 minucie trzeciego gola dla gości strzelił Wesley, który spokojnie sobie przyjął piłkę i uderzeniem w prawy róg pokonał bramkarza rywali.
Do 76 minuty na boisku przebywał Kamil Glik, który opuścił murawę z urazem.
To nie był koniec strzelania w tym meczu. W 85 minucie ekipę z Księstwa dobił Vormer, który wpadł w pole karne i płaskim strzałem lewy róg pokonał bramkarza rywali.