Szokujące zachowanie kibiców Fenerbahce podczas meczu z Dynamem Kijów. Skandowali nazwisko Putina [WIDEO]

Szokujące zachowanie kibiców Fenerbahce. W trakcie meczu swojej drużyny z Dynamem Kijów zaczęli wykrzykiwać nazwisko Władimira Putina.
Fenerbahce i Dynamo walczą w drugiej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. W Łodzi, gdzie w europejskich pucharach jako gospodarz gra Dynamo, było 0:0.
Rewanż długo układał się po myśli wicemistrzów Ukrainy. Dynamo objęło prowadzenie w 59. minucie po goli Witalija Bujalskiego.
Kibice Fenerbahce zachowali się wówczas w skandaliczny sposób. Gromko i wesoło skandowali nazwisko prezydenta Rosji.
Fenerbahce doprowadziło do dogrywki rzutem na taśmę - wyrównało w 88. minucie. W niej gola na wagę awansu do kolejnej rundy strzeliło Dynamo. Piszemy o tym TUTAJ.
Marcin Karbowski27 Jul 2022 · 21:30
Źródło: Twitter