Szwecja zremisowała sparing z Islandią

Reprezentacja Szwecji
Źródło zdjęcia: Marco Iacobucci EPP / shutterstock.com

Szwecja zremisowała z Islandią 2:2 (0:1) w towarzyskim spotkaniu rozegranym w piątek w katarskiej Dausze. Obie drużyny ze Skandynawii przygotowują się do eliminacji Euro 2020.

Na Jassim Bin Hamad Stadium prowadzenie ekipie z Kraju Gejzerów zapewnił po czterech minutach gry Magnus Ottar Karlsson.

Po zmianie stron straty z nawiązką odrobili jednak w niespełna dwadzieścia minut Viktor Gyokeres i Simon Thern. Zwycięstwa "Trzech Koron" pozbawił już w doliczonym czasie gry Jon Porsteinsson Dagur.

* * * * * *
Szwecja - Islandia 2:2 (0:1)
Bramki: Gyokeres 47, Thern 66 - Karlsson 4, Porsteinsson Dagur 90+2.

Źródło: asinfo.
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Największa oferta na rynku! Podczas rejestracji wpisz kod MEGABONUS. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami.

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki i poza standardową ofertą powitalną, odbierz punkty, które wymienisz na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.