Sebastian Szymański zatańczył z rywalami i trafił! Co za debiut w nowym zespole Polaka [WIDEO]

Screen Twitter
Sebastian Szymański zdobył pierwszą bramkę w barwach Fenerbahce. Polak trafił do siatki w eliminacjach do Ligi Konferencji Europy.
Latem Sebastian Szymański ostatecznie opuścił Dynamo Moskwa. Reprezentant Polski przeniósł się do Fenerbahce, które w trakcie bieżącego okienka jest naprawdę aktywne.
Pomocnik szybko otrzymał szansę od trenera, bowiem znalazł się w wyjściowym spotkaniu na mecz Zimbru. Mołdawianie są rywalami Turków w II rundzie eliminacji do Ligi Konferencji Europy.
Gospodarze ze Stambułu nie dali w środę większych szans przyjezdny. W pierwszej połowie do siatki trafiali Ferdi Kadioglu oraz Ryan Kent, zaś po zmianie stron do głosu doszli debiutanci.
Prowadzenie w 61. minucie podwyższył Edin Dżeko. W 63. Bośniak zaliczył zaś asystę, ale większość pracy wykonał wspomniany Szymański. Kadrowicz Fernando Santosa wyszedł na czystą pozycję, minął obrońcę, minął bramkarza i spokojnie trafił do pustej bramki.
Wynik spotkania na 5:0 (2:0) ustalił zaś Joshua King. Sprowadzony z Watfordu napastnik strzelił gola w 88. minucie.
Rewanżowe starcie z ekipą z Mołdawii zaplanowano na 1 sierpnia.
Hubert Kowalczyk26 Jul 2023 · 22:38