Liga Mistrzów. Szymon Marciniak w centrum uwagi. Anulował gola dla Interu, by podyktować rzut karny dla Slavii

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Szymon Marciniak znalazł się w centrum uwagi w meczu Slavia Praga - Inter Mediolan.
Inter objął prowadzenie w 19. minucie, gdy prawą stroną przedarł się Lukaku i podał do nabiegającego Lautaro Martineza. Argentyńczyk uderzył z pierwszej piłki i było 0:1.
W 35. minucie ekipa z Serie A zdobyła drugą bramkę, ale Szymon Marciniak po konsultacji z systemem VAR anulował trafienie i... wrócił do wcześniejszej akcji, gdy w polu karnym faulowany był piłkarz Slavii. Polak po krótkim namyśle podyktował rzut karny, a Soucek pewnie trafił z jedenastu metrów.
"Nerazzurri" ostatecznie pokonali Slavię 3:1, a kolejne gole dla zespołu z Lombardii zdobyli Lukaku i Martinez.
Daniel Makarewicz27 Nov 2019 · 21:50
Źródło: Twitter/własne