"Ta kandydatura ma duże plusy". Dziennikarz jasno o Paulo Bento w reprezentacji Polski

"Ta kandydatura ma duże plusy". Dziennikarz jasno o Paulo Bento w reprezentacji Polski
Shutterstock
Autor:Krystian Kobielski19 Sty 2023 | 21:33
Paulo Bento ma zostać nowym selekcjonerem reprezentacji Polski - poinformował w czwartek serwis "sport.tvp.pl". - Ta kandydatura ma duże plusy - powiedział Tomasz Włodarczyk w programie "Okno Transferowe" na kanale Meczyki (YouTube).
Wkrótce powinniśmy poznać nazwisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Według informacji portalu "sport.tvp.pl" posadę trenera biało-czerwonych obejmie Paulo Bento (więcej TUTAJ).
Dalsza część tekstu pod wideo
W programie "Okno Transferowe" na kanale Meczyki (YouTube) został poruszony ten wątek. Dziennikarze wyrazili opinię na temat Portugalczyka.
- Paulo Bento może wybrać się do Żabki po szampana, ale na jego miejscu jeszcze bym go nie otwierał - kłania się kasus Adama Nawałki. Niektórzy już witali się z gąską, a jednak wyglądało to zupełnie inaczej. Wszystkie najbardziej poważne źródła potwierdzają to prawdopodobieństwo, ale ta kropka nad "i" nie została jeszcze postawiona. Tylko w jednej głowie jest ta informacja - w głowie Cezarego Kuleszy - stwierdził Piotr Koźmiński z "WP SportoweFakty".
- Wszyscy mniej lub bardziej zainteresowani tematem potwierdzają, że te rozmowy są bardzo zaawansowane, ale kontrakt nie jest jeszcze podpisany. Jeżeli nie wydarzy się nic niesppdziewanego, to w przyszłym tygodniu powinno być ogłoszenie. Bardzo możliwe, że będzie to Paulo Bento, ale temat nie jest jeszcze do końca zamknięty - przekazał Tomasz Włodarczyk.
- Uważam, że ta kandydatura jest bardzo OK. Prowadził Portugalię oraz Koreę Południową, pracował w bardzo solidnych europejskich klubach. Wszystko wyjdzie w praniu, ale ta kandydatura ma duże plusy - stwierdził nasz dziennikarz.
Oglądaj najnowsze wydanie "Okna Transferowego":
Źródło: własne

Dyskusja 0