Tak Cristiano Ronaldo zareagował na gola dla Maroka. Jego mina mówiła wszystko [WIDEO]

Maroko prowadziło do przerwy z Portugalią 1:0. Cristiano Ronaldo na straconego gola zareagował w wymowny sposób.
37-latek drugi raz z rzędu rozpoczął mecz reprezentacji Portugalii na ławce rezerwowych. Podczas hymnów fotoreporterzy znów, tak jak podczas spotkania ze Szwajcarią, koncentrowali się na jego emocjach.
Oko na Ronaldo miał też realizator transmisji telewizyjnej. Krótko po tym, jak Maroko objęło prowadzenie na skutek błędow portugalskiej defensywy, na widzowie mogli obejrzeć reakcję gwiazdora. Jego mina mówiła wszystko.
Tym razem Ronaldo pojawił się na boisku szybciej niż w spotkaniu ze Szwajcarią. Fernando Santos posłał go na boisko już w 51. minucie. Relację na żywo z meczu prowadzimy TUTAJ.