Tak kibice Interu przywitali Romelu Lukaku. Przeraźliwe gwizdy w Mediolanie, ironiczne brawa Belga [WIDEO]

Tak kibice Interu przywitali Romelu Lukaku. Przeraźliwe gwizdy w Mediolanie, ironiczne brawa Belga [WIDEO]
Screen z Twittera
Kibice Interu Mediolan od dawna przygotowywali się do meczu z AS Romą i zapowiadali gorące powitanie dla Romelu Lukaku. Już na rozgrzewce piłkarza przywitały przeraźliwe gwizdy.
Jeszcze w zeszłym sezonie snajper grał w barwach "Nerazzurrich", a latem Inter poważnie zastanawiał się nad jego wykupieniem. Okazało się jednak, że Belg jednocześnie negocjował z Juventusem.
Dalsza część tekstu pod wideo
To wywołało wściekłość u kibiców Interu. Ci zaczęli publicznie protestować przeciwko transakcji, a Lukaku wylądował ostatecznie w AS Romie, do której został wypożyczony.
W drużynie Jose Mourinho napastnik szybko zaczął strzelać gole, a od kilku tygodni sporo mówiło się o zaplanowanym na ten weekend starciu stołecznej drużyny z Interem.
Fani "Nerazzurrich" od dawna przygotowywali się na powitanie Lukaku. Zapowiedzieli rozdanie 40 tysięcy gwizdków, które miały rozbrzmiewać za każdym razem, gdy Belg znajdzie się przy piłce.
Przedsmak tego, co będzie działo się w trakcie spotkania, snajper miał już przed jego rozpoczęciem. Gdy piłkarze Romy wyszli na rozgrzewkę, przywitały ich przeraźliwe gwizdy.
W największej mierze skierowane były one rzecz jasna w Lukaku. Belg na zachowanie kibiców zareagował ironicznymi brawami. Przed pierwszym gwizdkiem arbitra zapewniał, że czuje się znakomicie.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik29 Oct 2023 · 17:52
Źródło: Fabrizio Romano

Przeczytaj również