Tak ma wyglądać nowy atak FC Barcelony. Tylko jeden piłkarz jest już na Camp Nou

Tak ma wyglądać nowy atak FC Barcelony. Tylko jeden piłkarz jest już na Camp Nou
Pablo Morano/Xinhua/PressFocus
Autor: Marcin Karbowski 20 maj 2022 | 10:09
"Mundo Deportivo" pisze o nowym ataku FC Barcelony. Na razie na Camp Nou jest tylko jeden piłkarz z tego tercetu.
FC Barcelona chce latem przebudować drużynę. Zdaniem "Mundo Deportivo" odmieniona zostanie ofensywa katalońskiego klubu. Na okładce piątkowego wydania dziennik pisze o "nowym tercecie". W jego skład mieliby wejść Ansu Fati, Robert Lewandowski i Raphinha.
Dalsza część tekstu pod wideo
Na razie na Camp Nou jest tylko pierwszy z tego grona. Karierę Fatiego w ostatnich kilkunastu miesiącach wyhamowały kontuzje. Sztab szkoleniowy liczy, że problemy są już za 19-latkiem i pełną parą ruszy z przygotowaniami do kolejnego sezonu. Ma w nim grać na lewym skrzydle.
Według gazety miejsce na drugiej flance może zająć Raphinha z Leeds United. Reprezentant Brazylii trafi na Camp Nou, jeśli opuści je Ousmane Dembele. Choć strony rozmawiają o przedłużeniu umowy z Francuzem, to znalezienie porozumienia będzie bardzo trudne.
Środek zająłby oczywiście Robert Lewandowski, który jest podekscytowany możliwym transferem do Barcelony. Pisaliśmy o tym TUTAJ.
W kadrze Barcelony zostaliby Ferran Torres i Pierre-Emercik Aubameyang. Raczej w klubie nie byłoby już miejsca dla Memphisa Depaya i Luuka de Jonga.
Źródło: Mundo Deportivo