Tak zareagował Depay na odebranie mu "9". "Lewy" ujawnia treść rozmowy z Holendrem. "To było dla mnie ważne"

Tak zareagował Depay na odebranie mu "9". "Lewy" ujawnia treść rozmowy z Holendrem. "To było dla mnie ważne"
Bagu Blanco
Autor: Kamil Kobielski 05 Sie 2022 | 15:14
Robert Lewandowski oficjalnie otrzymał numer 9. Polak ujawnił, że rozmawiał z tej sprawie z Memphisem Depayem. - To było dla mnie ważne - powiedział Polak na konferencji prasowej.
W piątkowe południe Robert Lewandowski został zaprezentowany na Spotify Camp Nou. Polak pojawił się na boisku w barwach FC Barcelony i przywitał się z kibicami "Blaugrany".
Dalsza część tekstu pod wideo
"Lewy" wybiegł na murawę z nowym-starym numerem na plecach. Jak zareagował na całą sytuację Memphis Depay, niedawny posiadacz "dziewiątki"? Sam Lewandowski odniósł się do tego na specjalnej konferencji prasowej.
- Jeśli chodzi o numer, to osobiście rozmawiałem w tej sprawie z Memphisem. Pomimo ustaleń klubu dotyczącego mojego numeru na plecach, to ja jednak też chciałem porozmawiać z samym Memphisem - powiedział.
- Powiedział, że to rozumie i nie ma z tym problemu. To też było dla mnie ważne, żeby wyjaśnić sytuację i przede wszystkim żeby między nami nie było jakichś niewyjaśnionych sytuacji - zdradził.
O numerze na koszulce Lewandowskiego mówił też Joan Laporta. Prezydent Barcelony przyznał, że holenderski napastnik nie miał w tej sprawie nic do powiedzenia. Piszemy o tym TUTAJ.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: własne

Dyskusja 63