Była liderka rankingu WTA zaskoczyła podczas Australian Open. Internauci docenili jej zachowanie [WIDEO]

Screen/Twitter
Już na pierwszej rundzie swój udział w turnieju Australian Open zakończyła Naomi Osaka. W oczy internautów rzuciło się zaś zachowanie byłej liderki WTA podczas jednej z przerw.
Tegoroczna edycja Australian Open już na starcie przyniosła kilka emocjonujących spotkań. W pierwszej rundzie doszło do pojedynku Naomi Osaki z Caroline Garcią.
Dużo lepiej na inaugurację turnieju w Melbourne zagrała Francuzka. 30-letnia tenisistka pokonała swoją rywalkę bez straty seta. Mecz ten zakończył się wynikiem 6:4, 7:6.
Przy okazji jednej z przerw w drugiej partii doszło do zaskakującej sytuacji z udziałem Osaki. Była liderka WTA usiadła na ławce, po czym wyjęła książkę i zaczęła ją przeglądać.
Nagranie ukazujące ten incydent momentalnie obiegło cały internet. Wspomniane wideo zostało także udostępnione przez oficjalny profil Australian Open na Twitterze.
- Światowej klasy wielozadaniowość w wykonaniu Naomi Osaki przy okazji przerwy. Nigdy nie ma złego momentu na dobrą książkę - napisano w mediach społecznościowych.
Porażka Japonki sprawiła, że nie zdoła ona sięgnąć po trzecie zwycięstwo na kortach w Melbourne. Do drugiej rundy zmagań awansowała Garcia, która zagra z Magdaleną Fręch.