Kibic poprosił Djokovicia o autograf w nietypowym miejscu. Serb postanowił złożyć podpis [WIDEO]

Twitter Screen
Po meczu Novaka Djokovicia z Holgerem Rune doszło do zaskakującej sytuacji. Kibic poprosił Serba o autograf w nietypowym miejscu, a ten zgodził się złożyć swój podpis.
W niedzielę Novak Djoković podjął Holgera Rune w pierwszym meczu tegorocznych finałów ATP. Spotkanie było rozgrywane na korcie Pala Alpitour we włoskim Turynie.
Podczas meczu nie brakowało emocji. Kibice mogli obejrzeć trzy zacięte sety, po zakończeniu których triumfował Djoković.
W trakcie rywalizacji doszło do dwóch tie-breaków. W pierwszym z nich lepszy okazał się Djoković i wygrał inauguracyjną partię spotkania.
W drugim tie-breaku triumfował Rune, który zdominował rywala. Duńczyk zwyciężył 7:1 wygrywając całego seta 7:6.
Trzecia partia rozpoczęła się od przewagi Djokovicia, jednak po chwili Rune odrobił straty. Wówczas Serb dostał ataku furii i zniszczył dwie rakiety, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Końcowo Djoković wygrał ostatniego seta 6:3 triumfując w całym meczu 2:1. Lider rankingu ATP odnotował pierwsze zwycięstwo w tegorocznych finałach.
Tuż po zakończeniu spotkania doszło do zaskakującej sytuacji z udziałem Serba. Jeden z kibiców poprosił tenisistę o autograf na klatce piersiowej.
Djoković nie zastanawiał się długo i złożył podpis na ciele fana. Cała sytuacja została uchwycona przez kamery.
Filip Węglicki13 Nov 2023 · 11:20
Źródło: Twitter