Urszula Radwańska ofiarą hejtu. Tenisistka ujawniła obrzydliwą wiadomość od internauty

Łukasz Sobala / Press Focus
Urszula Radwańska ujawniła wiadomość, którą dostała od internetowego hejtera. Jest pełna chamskich i wulgarnych zwrotów.
Media społecznościowe zbliżyły sportowców i kibiców. Ma to również negatywne strony - narażenie zawodników na przekaz przepełniony nienawiścią. To już prawdziwa plaga.
Tym razem ofiarą hejtu stała się Radwańska. Polska tenisistka w czwartek odpadła z turnieju ITF w Nottingham. W dwóch setach przegrała z niżej notowaną Robin Montgomery.
O wyniku meczu mógł przesądzić przebieg pierwszego seta. Radwańska prowadziła w nim już 5:2, ale przegrała 6:7. Drugiego, na wagę zwycięstwa w całym meczu, Montgomery wygrała 6:2.
Po spotkaniu swoją frustrację na Radwańską wylał jeden z internautów. W wulgarnej wiadomości, którą przesłał na Instagramie, napisał do tenisistki, że "przynosi wstyd rodzinie i Polsce".
Radwańska upubliczniła wiadomość. Prezentujemy ją poniżej w ocenzurowanej wersji. - Poznajcie Mateusza... Bardzo miły pan, klasa - ironicznie skomentowała 31-latka.