Wpadka zwycięzcy Wimbledonu w trakcie wywiadu. Niezręczny moment tenisisty [WIDEO]

Twitter Screen
Carlos Alcaraz pokonał w finale Wimbledonu Novaka Djokovicia 3:2. Po zwycięstwie młody Hiszpan udzielił wywiadu, podczas którego zaliczył zabawną wpadkę.
Tegoroczny triumf Carlosa Alcaraza zapisał się na kartach historii. Hiszpan przerwał ponad dziesięcioletnie panowanie Novaka Djokovicia na korcie centralnym Wimbledonu.
Mecz finałowy Wimbledonu dostarczył kibicom wielu emocji, m.in. tenisiści rozegrali gema, który trwał ponad 26 minut. Ostatecznie Alcaraz zwyciężył 3:2 wygrywając drugiego Wielkiego Szlema w karierze.
Wczoraj Alcaraz udzielił wywiadu stacji telewizyjnej CNN. Pod koniec rozmowy Hiszpan został poproszony o pokazanie zdobytego trofeum.
Nieoczekiwanie puchar wyślizgnął się z rąk Alcaraza. Hiszpan szybko skontrolował zaistniałą sytuację i skomentował wpadkę słowami „Bez obaw”.
Dziennikarze i tenisista zareagowali śmiechem kończąc wywiad w miłej atmosferze. Drobna wpadka Hiszpana nie uszkodziła wimbledońskiego trofeum.
Warto dodać, że zwycięzcy Wimbledonu posiadają oficjalne puchary do zaledwie kilku dni po wygranej. Triumfatorzy są zobowiązani do oddania nagrody do Muzeum Wimbledonu. Następnie otrzymują repliki zdobytego pucharu.
Filip Węglicki18 Jul 2023 · 16:19
Źródło: Daily Mail, CNN