Znany tenisista... nie chce grać z Hurkaczem. "Nigdy. W całym moim życiu" [WIDEO]

Tim Ireland/Xinhua/PressFocus
Trwa turniej ATP w Toronto. Hubert Hurkacz awansował do drugiej rundy pokonując Alexandra Bublika. Słowa Kazacha po porażce były sporym zaskoczeniem.
Hubert Hurkacz zmierzył się z Alexandrem Bublikiem w pierwszej rundzie turnieju ATP w Toronto. Polak pokonał rywala 2:0 i awansował do kolejnej fazy.
Hurkacz pewnie wygrał pierwszego seta 6:3. W drugiej partii stracił na kilka chwil panowanie nad przebiegiem rywalizacji.
W drugim secie przy prowadzeniu 6:5, Hurkacz nie wykorzystał piłki meczowej i doszło do tie-breaka. W nim Polak pokonał rywala 7:2 zwyciężając w całym meczu 2:0.
Po meczu tenisiści podeszli do siatki, aby podziękować sobie za rozegrane spotkanie. Podczas tamtego momentu Kazach wypowiedział zaskakujące słowa, które uchwyciły kamery.
- Życzę sobie, bym już nigdy nie mierzył się z tobą w całym moim życiu - powiedział Bublik.
Hurkacz udzielił pomeczowego wywiadu, w którym podsumował spotkanie. Nie szczędził miłych słów pod adresem Bublika.
- Granie z nim to zawsze jest zabawa. I zawsze walka. Zawsze wymyśla jakieś niesamowite uderzenia. W tym sezonie odnosi mnóstwo sukcesów. Znamy się, odkąd mamy 12 lat - mówił Hurkacz.
W drugiej rundzie Hurkacz zmierzy się z Miomirem Kecmanoviciem. Spotkanie zostanie rozegrane w środę o godzinie 16:00.
Filip Węglicki08 Aug 2023 · 11:32
Źródło: sport.interia.pl