Koszmarny wieczór Realu Madryt. Kontuzja Hazarda, kompromitujący błąd Courtois i porażka z Alaves [WIDEO]

Autor: Marcin Karbowski 28 lis 2020 | 22:33
Fatalny błąd Thibaut Courtois w spotkaniu Realu Madryt z Alaves. Belgijski bramkarz przyczynił się do straty drugiego gola przez "Królewskich". Real przegrał z Alaves 1:2.
Mecz zaczął się dla mistrzów Hiszpanii fatalnie - gola stracili już w 5. minucie. Lucas Perez wykorzystał wówczas rzut karny podyktowany za to, że piłka trafiła w rękę Nacho.
Na domiar złego szybko boisko musiał opuścić Eden Hazard. Belg doznał kolejnej kontuzji. Już w 28. minucie zmienił go Rodrygo.
Nieszczęść Realu dopełnił fatalny błąd Courtois. W 49. minucie Belg dostał podanie od Raphaela Varane'a. Z przyjęciem piłki jeszcze sobie poradził. Z jej wyprowadzeniem - już nie. Pod presją jednego z graczy Alaves kopnął fatalnie - płasko, lekko i nieprecyzyjnie. Piłkę przejął Joselu i od razu zdecydował się na strzał. Courtois, który wyszedł poza światło bramki, nie był w stanie skutecznie interweniować.
Real mógł nawet stracić więcej goli. Courtois częściowo za swój błąd zrehabilitował się w 63. minucie, gdy powstrzymał Pereza w sytuacji sam na sam. Pięć minut później bardzo dobrej okazji nie wykorzystał Joselu, który kropnął ponad bramką.
Gospodarzy było stać tylko na zdobycie jednej bramki. W 86. minucie do siatki trafił Casemiro.
Dla Realu to już trzeci mecz bez zwycięstwa w La Liga. Wcześniej "Królewscy" przegrali z Valencią 1:4 i zremisowali z Villarrealem 1:1.

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 102

28 lis 2020 | 23:13
0
No jeśli Atletico w tym roku nie wykorzysta szansy to chyba już nigdy.
28 lis 2020 | 23:19
0
akurat Atletico jest jedyną drużyną która od 2004 przerwała dominację Realu/Barcelony wiec oni nic nie muszą udowadniać
28 lis 2020 | 23:23
0
Tak, ale za często tego nie robią a często aspirują.
28 lis 2020 | 23:29
0
Coś ci się pomieszało.
W sezonie 2003/2004 mistrza zdobyła Valencia, natomiast Athletico w sezonie 2013/2014.
28 lis 2020 | 23:58
0
A Tobie jeszcze bardziej, bo nie ma takiego klubu jak Athletico
29 lis 2020 | 09:54
0
Jak się nie ma nic mądrego do napisania, to się można przyczepić do literówki.
28 lis 2020 | 22:41
0
Chyba najgorszy start sezon La Liga dla Realu i Barcy od dłuuugich lat xD
28 lis 2020 | 22:43
0
Kolejny raz sa ze soba solidarni jak Barca cieniuje to Real tez i na odwrot.
0
I widzisz to jest twoje jedyne osiągniecie w życiu przegrańcu.
28 lis 2020 | 23:04
0
Skończ już płakać
28 lis 2020 | 23:07
0
A ty zamknij pizde w końcu pachołku fotball kompleksa.
0
Jak to jest, że Atletico jest z Madrytu i da się lubić, a Realu się nie da lubić ? Cieszy porażka Realu.
28 lis 2020 | 22:46
0
Cieniutki bramkarzyk dla Oblaka może buty czyścić
28 lis 2020 | 22:48
0
A ty mu pałe ojebać. Jesteś gorszym ścierwem niż fotball kompleks jeżeli chodzi o kompleksy na punkcie Realu,
29 lis 2020 | 03:52
0
No do Oblaka ten belgiski recznik nie ma zadnego podjazdu, o Neuerze nawet nie wspominajac
28 lis 2020 | 23:16
0
Piękny mecz. Jak sędzia nie pomaga, to Realu nie ma. Kara za przekręty sędziowskie.
28 lis 2020 | 22:55
0
O Ter Stegenie wszyscy mówili w tamtym tygodniu, to Curtois nie chciał być gorszy. W tym tygodniu, to jego zagranie każdy będzie komentował.
28 lis 2020 | 23:46
0
a śmiali się z ter Stegena ostatnio :)
28 lis 2020 | 23:11
0
Daremny jest ten Real z porażkami u siebie z Alaves, Cadiz itd.. Skończył się Cristiano skończył się Real, na razie tak to wygląda.
29 lis 2020 | 00:13
0
Jak Real czy Barca wygrają w tym roku majstra , a nie np. Atletico to przestaje wierzyć w inne drużyny. barca i real grają piach jak nie w tym roku to nigdy żadna inna drużyna nie wygra ligi.
29 lis 2020 | 03:00
0
Hazard w Chelsea - kozak
Hazard w Realu - szklanka
0
Ten belgijski zaciąg jeszcze wyjdzie Realowi bokiem.
28 lis 2020 | 23:03
0
Bez Ramosa, obrona Realu wygląda jak chłopcy z łapanki...przy wszystkich kontrach, piłkarze Alves ich ośmieszali...tak naprawdę wszystkie kontry Alaves zakończyły się na bramkarzu bądź niecelnym strzale...obrońcy Realu nie przerwali żadnego ataku przeciwnika...no dramat poprostu
28 lis 2020 | 23:20
0
logika Realu - pozbyć się dobrego i niezawodnego w ważnych meczach Navasa tylko po to aby kupić przereklamowanego Courtois.... co jak co można od niego więcej wymagać
28 lis 2020 | 23:26
Tu jestes nie dojebany czy nie dojebany?
0
Ty jestes nie dojebany czy nie dojebany?
29 lis 2020 | 01:15
0
Oni chyba sami nie wierzyli w swoje szczęście. Navas został kupiony jako bramkarz rezerwowy i nikt przez to nie wierzył że trafił im się bramkarz najwyższej światowej klasy, którym on tak naprawdę jest
29 lis 2020 | 01:22
Ty gamoniu oglądasz mecze Realu w ogóle? Courtois wyciągnął dwie setki w tym meczu i jestem jednym z najpewniejszych punktów Realu, ale kurwa skąd ja wymagam rzetelności od debila co potrafi przeczytać tylko tytułu nagłówka
0
Ty gamoniu oglądasz mecze Realu w ogóle? Courtois wyciągnął dwie setki w tym meczu i jest jednym z najpewniejszych punktów Realu, ale kurwa skąd ja wymagam rzetelności od debila co potrafi przeczytać tylko tytułu nagłówka
29 lis 2020 | 04:04
0
Courtois? To ten recznik co dostal ataku paniki i zesral sie w prserwie meczu LM? Przeciez to posmiewisko xD w Polsce mamy 3 razy lepszych bramkarzy, ktorzy nie wpuszczaja tyle szmat co to drewno z Madrytu
0
Karma wróciła za oszustwo z Interem i ciągłe oszustwa sędziów na korzyść Realu.
28 lis 2020 | 23:09
Kibic Barcelony ma czelność coś mówić o oszustwach sędziowskich. Hit XD
0
Kibic Barcelony ma czelność coś mówić o oszustwach sędziowskich. No no hit XD
28 lis 2020 | 23:12
0
Barcelona prawie co mecz jest okradana z punktów przez mendy sędziowskie z Madrytu. Od zawsze tak było.
0
??? Bradley sprawiedliwy, idol meczyków będzie dyktował innym co mogą robić a co nie
28 lis 2020 | 23:14
0
Nikomu nic nie dyktuje tylko płacz kibiców Barcy o sędziów gdzie też ich wielokrotnie ratowali to ostra hipokryzja.
28 lis 2020 | 23:21
0
Ostatnio to nam pomagali, a gdyby nie sędziowie to by z Interem były baty. Po co się kompromitujesz? Trzeba powiedzieć jasno, że jest kryzys w drużynie i niech grają zamiast liczyć ciągle na sędziów. Podoba Ci się taka dziadowska gra Realu?
0
Jego nie interesuje jak gra Real, tylko jakby tu dogryźć kibicom Barcelony ;)
0
No na to wygląda.
29 lis 2020 | 02:27
Ale UEFAlona nie wzięła się znikąd. Ktoś kto ogląda mecze na bieżąco, a nie od 5 lat o tym wie. Oba zespoły były faworyzowane i miały "swoich sędziów" oraz zawodnicy obu drużyn byli pod ochronką. To nie jest jakaś zakazana wiedzą.
0
Ale UEFAlona nie wzięła się znikąd. Ktoś kto ogląda mecze na bieżąco, a nie od 5 lat o tym wie. Oba zespoły były faworyzowane i miały "swoich sędziów" oraz zawodnicy obu drużyn byli pod ochronką. To nie jest jakaś zakazana wiedza. Problem to zaślepieni naiwniacy widzący futbol tylko w różowych barwach. Kasa, ściema i korupcja była i będzie. W końcu wyjdą kolejne nazwiska nieuczciwych prezesów i ludzie zmienia zdanie na temat klubów, którym kibicują.
29 lis 2020 | 10:10
0
proste, jakoś nie słychać za bardzo o kontrowersjach kiedy inna drużyna niż Real czy Barca wygra LM. kiedy te dwa kluby wygrywają to zawsze są jakieś dziwne zbiegi okoliczności i podejrzane sytuacje.
29 lis 2020 | 11:23
0
A dlaczego nie od 5 lat? Bo z tego co ostatnio widać, to Real jest faworyzowany, a Barca okradana. Z resztą Real od zawsze był faworyzowanym klubem już od czasów dyktatora Franco. Jak Real dostawał baty, to wojsko z bronią wchodziło do szatni Barcy i groziło utratą życia.
29 lis 2020 | 01:10
0
I to kibice RM śmieją się z problemów Barcy...
Nie wiem czy zostałoby z tego klubu cokolwiek gdyby tam w zarządzie zasiadał Bartomeu
28 lis 2020 | 23:10
0
Wiedziałem, że na tych frajerach z realu zemści się ten przekręt z Interem. Tak sobie pomyślałem, że przegrają w lidze i że ktoś załapie kontuzje i się nie pomyliłem. Tak się wychodzi na opłacaniu sędziów. Oby tak dalej. Cieszy każda porażka tych ogórków.
0
Ciebie chyba dalej debilu z przychiatryka nie wypuścli skoro takie głupoty pierdolisz
28 lis 2020 | 23:50
0
Ale masz piękny klasyczny ból dupy. :D
0
Courtois po poprzednim dobrym sezonie to chyba za bardzo uwierzył w siebie i przez znowu zaczął robić babole.
28 lis 2020 | 23:28
0
Bo żaden topowy bramkarz nie popelnia bledow
29 lis 2020 | 03:57
0
Courtois byl w zeszlym sezonie posmiewiskiem. Przeciez ten recznik w meczu z Brugge dostal ataku paniki i zesral sie w przerwie meczu ze strachu! Tak gownisnych kopaczy maja w tym podrzednym prowicjonalnym klubie xD
29 lis 2020 | 00:50