To już pewne - Manchester City mistrzem Anglii! Sensacyjne zwycięstwo WBA na Old Trafford!

Ververidis Vasilis / shutterstock.com
Manchester United przegrał z WBA 0:1 (0:0) w domowym meczu 34. kolejki Premier Leauge. Porażka "Czerwonych Diabłów" zapewniła Manchesterowi City zdobycie tytułu mistrzowskiego.
Ekipa Guardioli mogła zapewnić sobie mistrzostwo już tydzień temu. Wtedy na jej drodze stanęła drużyna Manchesteru United, która w derbowym spotkaniu zaliczyła niesamowity powrót z wyniku 0:2 do 3:2.
Dzisiaj już oficjalnie można stwierdzić, że przewaga w tabeli jest tak duża, że mistrzowski tytuł City jest absolutnie pewny. Stało się to za sprawą... Manchesteru United, który sensacyjnie przegrał z WBA 0:1 na własnym stadionie. Zwycięską bramkę zdobył w 73. minucie Jay Rodriguez.
W meczu wystąpił Grzegorz Krychowiak. Polak rozpoczął spotkanie na ławce, ale wszedł na boisko w 77. minucie.