Relacjonujemy ostatnie godziny zimowego okna transferowego!

Tokio 2020 (2021) - terminarz i program Igrzysk Olimpijskich - sierpień

Tokio 2020 (2021) - terminarz i program Igrzysk Olimpijskich - sierpień
StreetVJ / Shutterstock.com
Autor: Tomasz Bratkowski 08 Lip 2021 | 10:07
Przed nami Igrzyska Olimpijskie 2020 (2021). Terminarz nadchodzącej imprezy zapowiada się niezwykle ciekawie. Tym razem po pięciu, a nie po czterech latach zobaczymy najważniejsze święto sportu na świecie. Przypominamy, że terminarz olimpiady musiał zostać zmieniony z powodu pandemii koronawirusa. Z tego względu ceremonię otwarcia Igrzysk Olimpijskich 2020 zaplanowano na 23 lipca 2021 r., choć niektóre dyscypliny wystartują jeszcze wcześniej. Przyjrzeliśmy się temu, jak wygląda program Igrzysk Olimpijskich 2020 (2021). Czego mogą spodziewać się kibice i jakie dyscypliny zobaczymy na nadchodzącej imprezie w Tokio 2020 (2021)? Terminarz Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 (2021) - sierpień znajdziesz w poniższym artykule. Pierwsza część - terminarz Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 (2021) - lipiec, widnieje TUTAJ.
Na skróty:
Dalsza część tekstu pod wideo

Terminarz olimpiady: 1 sierpnia - niedziela

Badminton - 5:00-15:00 - finały

  • Mężczyźni - singiel - półfinały
  • Kobiety - singiel - o III miejsce, finał

Baseball - 4:00-14:00

  • Runda pucharowa - 2 mecze

Boks - 3:00-11:40

  • Kobiety - kat. 48-51 kg - ćwierćfinały
  • Mężczyźni: kat. 52-57 kg - ćwierćfinały
  • kat. 63-69 kg - półfinały
  • kat. 69-75 kg - ćwierćfinały
  • kat. 75-81 kg - półfinały
  • kat. +91 kg - ćwierćfinały

Gimnastyka - 9:00-12:00 - finały

  • Mężczyźni - ćwiczenia wolne - finał, ćwiczenia na koniu z łękami finał
  • Kobiety - skok przez konia - finał, ćwiczenia na poręczach asymetrycznych - finał (Ariake Gymnastics Centre)

Hokej na trawie - 1:30-14:45

  • Mężczyźni - ćwierćfinały

Golf - 7:30-8:00

  • Mężczyźni - indywidualnie - Stroke Play runda 4

Jeździectwo - 7:45 - 11:10

  • Miejsce - Sea Forest Cross-Country Course
  • Wszechstronny konkurs konia wierzchowego (WKKW) Cross Country - drużynowo i indywidualnie

Kolarstwo BMX Freestyle - 2:10-4:45 - finały

  • Kobiety - Park - finał
  • Mężczyźni - Park - finał

Koszykówka - 2:00-15:00

  • Kobiety - grupa A: Kanada - Hiszpania
  • Mężczyźni - grupa C: Argentyna - Japonia
  • Kobiety - grupa A: Korea Południowa - Serbia

Lekkoatletyka - 1:10-13:50 - finały

  • Kobiety - rzut młotem kwalifikacje, bieg 3000 m z przeszkodami - I runda, skok w dal - kwalifikacje, pchnięcie kulą - finał
  • Mężczyźni - 400 m - I runda
  • Mężczyźni - skok wzwyż - finał, 100 m - półfinały, 800 m - półfinały, 400 m przez płotki - półfinały, 100 m finał
  • Kobiety - 100 m przez płotki - półfinały, trójskok - finał

Piłka ręczna - 1:00-15:00

  • Mężczyźni - eliminacje - 6 meczów

Piłka wodna - 6:00-13:10

  • Kobiety - runda wstępna - 4 mecze

Pływanie - 2:30-4:25 - finały

  • Mężczyźni - 50 m styl dowolny - finał, 1500 m styl dowolny - finał, 4 x 100 m styl zmienny sztafeta - finał
  • Kobiety - 50 m styl dowolny - finał, 4 x 100 m styl zmienny sztafeta - finał

Podnoszenie ciężarów - 5:50-14:00 - finały

  • Kobiety - kat. 76 kg - grupa B, grupa A

Siatkówka mężczyzn - 1.00-15.30

  • Włochy - Wenezuela
  • Japonia - Iran
  • Stany Zjednoczone - Argentyna
  • Polska - Kanada
  • Brazylia - Francja
  • Olimpijczycy z Rosji - Tunezja

Siatkówka plażowa - 1:00-14:50

  • Mężczyźni i kobiety - II runda - 8 meczów

Skoki do wody - 7:00-8:30

  • Kobiety - 3 m trampolina finał

Strzelectwo - 0:30-5:15

  • Mężczyźni - pistolet szybkostrzelny - eliminacje - Stage 1
  • Surfing (zależne od pogody)

Szermierka - 1:00-13:20 - finały

  • Mężczyźni - floret drużynowo - od 1/8 finału do finału

Tenis - 4:00-12:00 - finały

  • Mężczyźni - singiel - finał
  • Kobiety - debel - finał
  • Mikst - finał

Tenis stołowy - 2:00-14:30

  • Mężczyźni - drużynowo - 1/8 finału
  • Kobiety - drużynowo - 1/8 finału

Zapasy - 3:00-11:15

  • Mężczyźni - styl klasyczny 60 kg - od 1/8 finału do półfinałów, styl klasyczny 130 kg - od 1/8 finału do półfinałów
  • Kobiety - styl wolny 76 kg - od 1/8 finału do półfinałów

Żeglarstwo - 4:00-10:00 - finały

  • Mężczyźni - Finn, 470 mężczyźni, Laser - wyścig medalowy
  • Kobiety - 470, Laser Radial - wyścig medalowy
  • Mieszane - Foiling Nacra 17

Igrzyska olimpijskie 2020 (2021) - terminarz: 2 sierpnia - poniedziałek

Badminton - 5:00-15:00

  • Kobiety - debel - o III miejsce i finał
  • Mężczyźni - singiel - o III miejsce i finał

Baseball - 4:00-14:00

  • Faza pucharowa

Gimnastyka - 9:00-11:15 - finały

  • Mężczyźni - ćwiczenia na kółkach - finał, skok przez konia - finał
  • Kobiety - ćwiczenia wolne - finał

Hokej na trawie - 1:30-14:45

  • Kobiety - ćwierćfinały

Jeździectwo - 9.00-14.25 - finały

  • Wszechstronny konkurs konia wierzchowego (WKKW) - skoki drużynowo finał i indywidualnie - kwalifikacje i finał

Kajakarstwo - 1:30-5:00

  • Kobiety - K1 200 m - eliminacje i ćwierćfinały, K2 500 m - eliminacje i ćwierćfinały
  • Mężczyźni - C2 1000 m eliminacje i ćwierćfinały, K1 1000 m eliminacje i ćwierćfinały

Kolarstwo torowe - 7:30-10:30 - finały

  • Kobiety - drużynowo sprint - kwalifikacje, I runda, finał
  • Kobiety - drużynowo wyścig na dochodzenie - kwalifikacje
  • Mężczyźni - drużynowo wyścig na dochodzenie - kwalifikacje

Koszykówka kobiet - 2:00-15:00

  • Francja - Stany Zjednoczone
  • Australia - Portoryko
  • Chiny - Belgia
  • Nigeria - Japonia

Lekkoatletyka - 1:00-14:00 - finały

  • Mężczyźni - rzut młotem - kwalifikacje, skok w dal - finał
  • Kobiety - 1500 m - I runda, 200 m - I runda, 100 m przez płotki - finał
  • Kobiety - skok o tyczce - kwalifikacje, 200 m - półfinały, rzut dyskiem - finał, 400 m przez płotki - półfinały, 5000 m - finał
  • Mężczyźni - 400 m - półfinały, 3000 m bieg z przeszkodami - finał

Piłka nożna kobiet - 9:00-15:00

  • Kobiety - półfinały

Piłka ręczna - 1:00-15:00

  • Kobiety - eliminacje - 6 meczów

Piłka wodna - 2:00-13:10

  • Mężczyźni - runda wstępna - 6 meczów

Pływanie synchroniczne - 11:30-13:30

  • Kobiety - pary - eliminacje

Podnoszenie ciężarów - 3:50-14:00 - finały

  • Kobiety - kat. do 87 kg - grupa B i kat. +87 kg - grupa B
  • Kobiety - kat. 87 kg - grupa A
  • Kobiety - kat. +87 kg - grupa A

Siatkówka kobiet - 1:00-15.30

  • Olimpijczycy z Rosji - Turcja
  • Brazylia - Kenia
  • Chiny - Argentyna
  • Japonia - Dominikana
  • Serbia - Korea Południowa
  • Stany Zjednoczone - Włochy

Siatkówka plażowa - 1:00-14:50

  • Mężczyźni i kobiety - druga runda - 8 meczów

Skoki do wody - 7:00-9:30

  • Mężczyźni - 3m trampolina - eliminacje

Strzelectwo - 0:30-10:00 - finały

  • Mężczyźni - pistolet szybkostrzelny - eliminacje i finały
  • Mężczyźni - karabin 50 m, 3 pozycje - eliminacje i finały

Tenis stołowy - 2:00-14:30

  • Mężczyźni - drużynowo - 1/8 finału i ćwierćfinały
  • Kobiety - drużynowo - 1/8 finału i ćwierćfinały

Zapasy - 3:00-14:00

  • Mężczyźni - styl klasyczny 60 kg - repasaże, styl klasyczny 130 kg - repasaże, styl klasyczny 77 kg - 1/8 finału, styl klasyczny 97 kg 1/8 finału i 1/4 finału, mężczyźni - styl klasyczny 77 kg 1/4 finału
  • Kobiety - styl wolny 76 kg - repasaże, styl wolny 68 kg - 1/8 finału i 1/4 finału
  • Mężczyźni - styl klasyczny 77 kg - półfinały, styl klasyczny 97 kg półfinały, styl klasyczny 60 kg - walka o III miejsce i finał, styl klasyczny 130 kg - walka o III miejsce i finał
  • Kobiety - styl wolny 68 kg półfinały, styl wolny 76 kg - o III miejsce i finał

Żeglarstwo - 4.00-10:00 - finały

  • Mężczyźni - 470 - wyścig, 49er - wyścig medalowy
  • Kobiety - 470 - wyścig, 49er FX - wyścig medalowy

Terminarz igrzysk olimpijskich 2020 (2021): 3 sierpnia - wtorek

Baseball - 11:00-14:00

  • Mecze fazy pucharowej

Boks - 3:00-11:40 - finały

  • Mężczyźni - kat. 48-52 kg - ćwierćfinały, kat. 52-57 kg - półfinały, kat. 57-63 kg - ćwierćfinały, kat. 81-91 kg - półfinał, kat. 63-69 kg - finał
  • Kobiety - kat. 57-60 kg - ćwierćfinały, kat. 54-57 kg - finał

Gimnastyka - 9:00-11:15

  • Mężczyźni - ćwiczenia na poręczach - finał, ćwiczenia na drążku - finał
  • Kobiety - ćwiczenia na równoważni - finał

Hokej na trawie - 2:30-12:45

  • Mężczyźni - półfinały

Jeździectwo - 3:00-14:45

  • Skoki indywidualnie - kwalifikacje

Kajakarstwo - 1:30-5:15 - finały

  • Kobiety - K1 200 m - półfinały i finał, K2 500 m - półfinały i finał
  • Mężczyźni - C2 1000 m półfinały i finał, K1 1000 m półfinały i finały

Kolarstwo torowe - 7:30-10:10 - finały

  • Kobiety - drużynowo wyścig na dochodzenie - I runda i finał
  • Mężczyźni - drużynowo sprint - kwalifikacje, I runda i finał

Koszykówka mężczyzn - 2:00-15:00

  • Ćwierćfinały

Lekkoatletyka - 1:00-13.55 - finały

  • Mężczyźni - trójskok - kwalifikacje
  • Mężczyźni - 1500 m - I runda
  • Kobiety - rzut oszczepem - kwalifikacje
  • Kobiety - 400 m - I runda
  • Kobiety - skok w dal - finał
  • Mężczyźni - 200 m - I runda
  • Mężczyźni - 400 m przez płotki - finał
  • Mężczyźni - 110 m przez płotki - I runda
  • Mężczyźni - pchnięcie kulą - kwalifikacje
  • Mężczyźni - skok o tyczce - finał
  • Mężczyźni - 5000 m - I runda
  • Kobiety - rzut młotem - finał
  • Mężczyźni - 200 m - półfinały
  • Kobiety - 800 m - finał
  • Kobiety - 200 m - finał

Piłka nożna mężczyzn - 9:00-15:00

  • Półfinały

Piłka ręczna mężczyzn - 1:30-14:45

  • Ćwierćfinały

Piłka wodna kobiet - 6:00-13:10

  • Ćwierćfinały

Pływanie synchroniczne - 11:30-13:00

  • Kobiety - pary (Duet Technical Routine)

Podnoszenie ciężarów - 5:50-14:00 - finały

  • Mężczyźni - 109 kg - grupa B, grupa A

Siatkówka mężczyzn - 1:00-15:30

  • Ćwierćfinały

Siatkówka plażowa - 1:00-14:50

  • Ćwierćfinały

Skoki do wody - 2:00-8.30 - finały

  • Mężczyźni - 3m trampolina - półfinał i finał

Tenis stołowy - 2:00-14:30

  • Mężczyźni - drużynowo - ćwierćfinały
  • Kobiety - drużynowo - ćwierćfinały
  • Kobiety - drużynowo półfinały

Wspinaczka sportowa - 9:00-14:40

  • Mężczyźni - eliminacje - wspinaczka na szybkość (Speed)
  • Mężczyźni - eliminacje - bouldering
  • Mężczyźni - eliminacje - prowadzenie (Lead)

Zapasy - 3:00-14:00

  • Mężczyźni - styl klasyczny 77 kg - repasaże, o III miejsce, finał
  • Mężczyźni - styl klasyczny 97 kg - repasaże, o III miejsce, finał
  • Mężczyźni - styl klasyczny 67 kg - 1/8 finału, 1/4 finału, półfinały
  • Mężczyźni - styl klasyczny 87 kg - 1/8 finału, 1/4 finału, półfinały
  • Kobiety - styl wolny 68 kg - repasaże, o III miejsce, finał
  • Kobiety - styl wolny 62 kg 1/8 finału, 1/4 finału, półfinały

Żeglarstwo - 6:30-8:55 - finały

  • Mężczyźni - Finn - wyścig medalowy
  • Mieszane - Foiling Nacra 17

Tokio 2020 (2021) - terminarz: 4 sierpnia - środa

Baseball - 4:00-14:00

  • Mecze fazy pucharowej

Półfinał Boks - 6:00-8:10 - finały

  • Kobiety - kat. 48-51 kg - półfinały, kat. 64-69 kg - półfinały
  • Mężczyźni - kat. +91 kg - półfinały, kat. 75-81 kg - finał

Golf - 23:30-7:30

  • Kobiety - indywidualnie - Stroke Play I runda

Hokej na trawie - 2:30-12:45

  • Kobiety - półfinały

Jeździectwo - 11:00-13:40 - finały

  • Skoki indywidualnie

Kajakarstwo - 1:30-4:40

  • Mężczyźni - K1 200 m eliminacje, K2 1000 m - eliminacje, K1 200 m - ćwierćfinały, K2 1000 m - ćwierćfinały
  • Kobiety - C1 200 m - eliminacje, K1 500 m - eliminacje, C1 200 m - ćwierćfinały, K1 500 m - ćwierćfinały

Kolarstwo torowe - 7:30-11:00 - finały

  • Mężczyźni - sprint - kwalifikacje, 1/32 finału, 1/16 finału kobiety - keirin - I runda, repesaże
  • Mężczyźni - drużynowo wyścig na dochodzenie - finał

Koszykówka - 2:00-15:00

  • Kobiety - ćwierćfinały

Lekkoatletyka - 1:00-14:00

  • Mężczyźni - dziesięciobój - 100 m
  • Mężczyźni - rzut oszczepem - kwalifikacje
  • Kobiety - siedmiobój - 100 m przez płotki
  • Mężczyźni - dziesięciobój - skok w dal
  • Kobiety - siedmiobój - skok wzwyż
  • Mężczyźni - 110 m przez płotki - półfinały
  • Kobiety - 400 m przez płotki - finał
  • Mężczyźni - dziesięciobój - pchnięcie kulą
  • Mężczyźni - dziesięciobój - skok wzwyż
  • Kobiety - 1500 m - półfinały
  • Kobiety - siedmiobój - pchnięcie kulą
  • Kobiety - 400 m - półfinały
  • Kobiety - 3000 m - bieg z przeszkodami finał
  • Mężczyźni - rzut młotem - finał
  • Kobiety - siedmiobój - 200 m
  • Mężczyźni - 800 m - finał
  • Mężczyźni - dziesięciobój - 400 m
  • Mężczyźni - 200 m - finał

Piłka ręczna - 1:30-14:45

  • Kobiety - ćwierćfinały

Piłka wodna - 6:00-13:10

  • Mężczyźni - ćwierćfinały

Pływanie - maraton - 22.30-13.00 - finały Kobiety - 10 km

  • Pływanie synchroniczne - finały Kobiety - pary - finał

Podnoszenie ciężarów - 5:50-14:00 - finały

  • Mężczyźni - kat. +109 kg - grupa B, grupa A

Siatkówka - 1:00-15:30

  • Kobiety - ćwierćfinały

Siatkówka plażowa - 1:00-14:50

  • Mężczyźni - ćwierćfinały

Skateboarding - 1:00-5:40 - finały

  • Kobiety - Park - eliminacje, finał

Skoki do wody - 7:00-9:30

  • Kobiety - 10m wieża - eliminacje

Tenis stołowy - 2:00-14:30

  • Kobiety - drużynowo - półfinały

Wspinaczka sportowa - 9:00-14:40

  • Kobiety - wspinaczka na szybkość (Speed) - eliminacje
  • Kobiety - bouldering - eliminacje Kobiety - prowadzenie (Lead) - eliminacje

Zapasy - 3:00-14:00 - finały

  • Mężczyźni - styl klasyczny kat. 67 kg - repasaże
  • Kobiety - styl wolny kat. 62 kg - repasaże
  • Mężczyźni - styl klasyczny 87 kg - repasaże
  • Mężczyźni - styl wolny kat. 57 kg - 1/8 finału, 1/4 finału
  • Kobiety - styl wolny 57 kg - 1/8 finału, 1/4 finału
  • Mężczyźni - styl wolny 86 kg - 1/8 finału, 1/4 finału
  • Mężczyźni - styl wolny 57 kg - półfinały
  • Mężczyźni - styl wolny 86 kg - półfinały
  • Kobiety - styl wolny 57 kg - półfinały
  • Mężczyźni - styl klasyczny 67 kg - o III miejsce, finał
  • Mężczyźni - styl klasyczny 87 kg - o III miejsce, finał
  • Kobiety - styl wolny 62 kg - o III miejsce, finał
  • Żeglarstwo - 6:30-8:55 - finały
  • Mężczyźni - 470 - wyścig medalowy
  • Kobiety - 470 - wyścig medalowy

Program igrzysk olimpijskich 2020 (2021): 5 sierpnia - czwartek

Baseball - 11.00-14.00

  • Półfinał

Boks - 6:00-8:10

  • Kobiety - kat. 57-60 kg - półfinały
  • Mężczyźni - kat. 48-52 kg - półfinały, kat. 69-75 kg - półfinały, kat. 52-57 kg - finał

Golf - 23.30-8:30

  • Kobiety - indywidualnie Stroke Play II runda

Hokej na trawie - 2:30-13:10 - finały

  • Mężczyźni - o trzecie miejsce, finał

Kajakarstwo - 1:30-5:05 - finały

  • Mężczyźni - K1 200 m - półfinały, finał
  • Kobiety - C1 200 m - półfinały, finał
  • Kobiety - K1 500 m - półfinały, finał
  • Mężczyźni - K2 1000 m - półfinały, finał

Karate - 2:00-13:40

  • Kobiety - Kata - runda eliminacyjna, runda rankingowa
  • Mężczyźni - Kumite kat. -67 kg - runda eliminacyjna
  • Kobiety - Kumite kat. -55 kg runda eliminacyjna
  • Kobiety - Kata - o trzecie miejsce, finał
  • Mężczyźni - Kumite kat. -67 kg półfinały, finał
  • Kobiety - Kumite kat. -55 kg półfinały, finał

Kolarstwo torowe - 7:30-10:50

  • Mężczyźni - Omnium Scratch Race 1/4, Tempo Race 2/4, Elimination Race 3/4, Points Race 4/4
  • Mężczyźni - sprint 1/8 finału, 1/8 finału repasaże, ćwierćfinały, o miejca 5-8
  • Kobiety - keirin ćwierćfinały, półfinały, o miejsca 7-12, finał miejsca 1-6

Koszykówka mężczyzn - 5:15-14:00

  • Półfinały

Lekkoatletyka - 1:00-13:45 - finały

  • Mężczyźni - dziesięciobój - 110 m przez płotki
  • Kobiety - skok wzwyż - kwalifikacje
  • Kobiety - siedmiobój - skok w dal
  • Mężczyźni - dziesięciobój - rzut dyskiem
  • Kobiety - 4 x 100 m sztafeta - I runda
  • Mężczyźni - trójskok - finał
  • Mężczyźni - pchnięcie kulą - finał
  • Mężczyźni - 4 x 100 m sztafeta - I runda
  • Mężczyźni - 110 m przez płotki - finał
  • Mężczyźni - dziesięciobój - skok o tyczce
  • Kobiety - siedmiobój - rzut oszczepem
  • Mężczyźni - 20 km chód sportowy - finał
  • Mężczyźni - dziesięciobój - rzut oszczepem
  • Kobiety - skok o tyczce - finał
  • Kobiety - 4 x 400 m sztafeta - I runda
  • Mężczyźni - 1500 m - półfinały
  • Mężczyźni - 400 m - finał
  • Kobiety - siedmiobój - 800 m
  • Mężczyźni - dziesięciobój - 1500 m

Pięciobój nowoczesny - 5:00-11:30

  • Kobiety - szermierka - runda rankingowa
  • Mężczyźni - szermierka - runda rankingowa

Piłka nożna kobiet - 9:00-12:00

  • Mecz o trzecie miejsce

Piłka ręczna mężczyzn - 9:00-15:00

  • Półfinały

Piłka wodna - 6:00-13:10

  • Kobiety - półfinały, o miejsca 5-8

Pływanie maraton - 23:30-1:10

  • Mężczyźni - 10 km

Skoki do wody - 2:00-8:30

  • Kobiety - 10 m wieża - półfinał, finał

Siatkówka plażowa - 1:00-14:50

  • Mężczyźni, kobiety - półfinały

Skateboarding - 1:00-5:40

  • Mężczyźni - Park - eliminacje, finał

Wspinaczka sportowa - 9:30-14:20 - finały

  • Mężczyźni - wspinaczka na szybkość (Speed) - finał
  • Mężczyźni - bouldering - finał
  • Mężczyźni - finał - prowadzenie (Lead) - finał

Tenis stołowy - 3:00-14:40 - finały

  • Kobiety - drużynowo - o trzecie miejsce, finał

Siatkówka mężczyzn - 5:00-15:00

  • Półfinały

Zapasy - 3:00-14:00 - finały

  • Mężczyźni - styl wolny 57 kg - repasaże
  • Kobiety - styl wolny 57 kg - repasaże
  • Mężczyźni - styl wolny 86 kg - repasaże
  • Mężczyźni - styl wolny 74 kg - 1/8 finału, 1/4 finału
  • Kobiety - styl wolny 53 kg - 1/8 finału, 1/4 finału
  • Mężczyźni - styl wolny 125 kg - 1/8 finału, 1/4 finału
  • Mężczyźni - styl wolny 74 kg półfinały
  • Mężczyźni - styl wolny 125 kg półfinały
  • Kobiety - styl wolny 53 kg półfinały
  • Mężczyźni - styl wolny 57 kg o III miejsce, finał
  • Mężczyźni - styl wolny 86 kg o III miejsce, finał
  • Kobiety - styl wolny 57 kg o III miejsce, finał
  • Igrzyska olimpijskie 2020 (2021) - program: 6 sierpnia - piątek

Boks - 6:00-7:40

  • Kobiety kat. 69-75 kg - półfinały
  • Mężczyźni - kat. 57-63 kg - półfinały
  • Mężczyźni - kat. 81-91 kg - finał

Gimnastyka artystyczna - 2:20-9:45

  • Indywidualnie wielobój - eliminacje

Golf - 23.30-7:30

  • Kobiety - indywidualnie - Stroke Play runda 3
  • Hokej na trawie - 2:30-13:10 - finały
  • Kobiety - mecz o trzecie miejsce
  • Kobiety - finał

Jeździectwo - 11:00-14:05

  • Skoki - drużynowo - kwalifikacje

Kajakarstwo - 1:30-3:40

  • Kobiety - C2 500 m eliminacje, ćwierćfinały
  • Mężczyźni - C1 1000 m eliminacje, ćwierćfinały
  • Kobiety - K4 500 m - eliminacje
  • Mężczyźni - K4 500 m - eliminacje

Karate - 2:00-13:40

  • Mężczyźni - Kata - runda eliminacyjna i rankingowa
  • Kobiety - Kumite kat. -61 kg runda
  • Mężczyźni - Kumite kat. -75 kg runda eliminacyjna
  • Mężczyźni - Kata o III miejsce, finał
  • Kobiety - Kumite -61 kg półfinały, finał
  • Mężczyźni - Kumite -75 kg półfinały, finał

Kolarstwo torowe - 7:30-11:15

  • Kobiety - sprint - kwalifikacje, 1/32 finału, 1/32 finału repasaże, 1/16 finału, sprint 1/16 finału repasaże
  • Mężczyźni - sprint - półfinały
  • Kobiety - madison - finał
  • Mężczyźni - sprint - finał

Koszykówka kobiet - 5:40-14:00

  • Półfinały

Lekkoatletyka - 21.30-14.55 - finały

  • Mężczyźni - chód na 50 km finał
  • Kobiety - chód na 20 km finał
  • Mężczyźni - 4 x 400 m sztafeta - I runda
  • Kobiety - rzut oszczepem - finał
  • Mężczyźni - 5000 m - finał
  • Kobiety - 400 m - finał
  • Kobiety - 1500 m - finał
  • Kobiety - 4 x 100 m sztafeta - finał
  • Mężczyźni - 4 x 100 m sztafeta - finał

Pięciobój nowoczesny - 6:30-12:15

  • Kobiety - pływanie, bonusowa runda szermierka, jeździectwo skoki przez przeszkody, bieg przełajowy

Piłka nożna - 3:00-15:00 - finały

  • Kobiety - finał
  • Mężczyźni - o III miejsce

Piłka ręczna kobiet - 9:00-15:00

  • Półfinały

Piłka wodna - 6:00-13:10

  • Mężczyźni - o miejsca 5-8., półfinały

Pływanie synchroniczne - 11:30-13:00

  • Kobiety - drużynowo (Technical Routine)

Siatkówka - 5:00-15:00

  • Kobiety - półfinały

Siatkówka plażowa - 2:00-4:50

  • Kobiety - o trzecie miejsce, finał

Skoki do wody - 7:00-9:30

  • Mężczyźni - 10 m wieża - eliminacje

Tenis stołowy - 3:00-14.40

  • Mężczyźni - drużynowo o trzecie miejsce
  • Mężczyźni - drużynowo finał

Wspinaczka sportowa - 9:30-14:20

  • Kobiety - finał - wspinaczka na szybkość (Speed) - finał
  • Kobiety - finał - bouldering - finał
  • Kobiety - prowadzenie (Lead) - finał

Zapasy - 3:00-14:00 - finały

  • Mężczyźni - styl wolny 74 kg - repasaże
  • Kobiety - styl wolny 53 kg - repasaże
  • Mężczyźni - styl wolny 125 kg - repasaże
  • Mężczyźni - styl wolny 65 kg - 1/8 finału, 1/4 finału
  • Kobiety - styl wolny 50 kg - 1/8 finału, 1/4 finału
  • Mężczyźni - styl wolny 97 kg - 1/8 finału, 1/4 finału
  • Mężczyźni - styl wolny 65 kg - półfinały
  • Mężczyźni - styl wolny 97 kg - półfinały
  • kobiety - styl wolny 50 kg - półfinały
  • Mężczyźni - styl wolny 74 kg - o III miejsce, finał
  • Mężczyźni - styl wolny 125 kg - o III miejsce, finał
  • Kobiety - styl wolny 53 kg - o III miejsce, finał

Tokio 2020 (2021) - terminarz: 6 sierpnia - piątek

Boks

6:00-7:40
  • kobiety kat. 69-75 kg - półfinały
  • mężczyźni - kat. 57-63 kg - półfinały
  • mężczyźni - kat. 81-91 kg - finał

Gimnastyka artystyczna

2:20-5:15 / 6:50-9:45
  • indywidualnie wielobój - eliminacje

Golf

23:30-7:30
  • kobiety - indywidualnie - Stroke Play runda 3

Hokej na trawie - Finały

2.30-4.15
  • kobiety - o III miejsce
11.00-13.10
  • kobiety - finał

Jeździectwo

11.00-14.05
  • skoki - drużynowo - kwalifikacje

Kajakarstwo

1.30-3.40
  • kobiety - C2 500 m eliminacje, ćwierćfinały
  • mężczyźni - C1 1000 m eliminacje, ćwierćfinały
  • kobiety - K4 500 m - eliminacje
  • mężczyźni - K4 500 m - eliminacje

Karate

2.00-6.45
  • mężczyźni - Kata - runda eliminacyjna i rankingowa
  • kobiety - Kumite kat. -61 kg runda
9.00-13.40
  • mężczyźni - Kumite kat. -75 kg runda eliminacyjna
  • mężczyźni - Kata o III miejsce, finał
  • kobiety - Kumite -61 kg półfinały, finał
  • mężczyźni - Kumite -75 kg półfinały, finał

Kolarstwo torowe

7.30-11.15
  • kobiety - sprint - kwalifikacje, 1/32 finału, 1/32 finału repasaże, 1/16 finału, sprint 1/16 finału repasaże
  • mężczyźni - sprint - półfinały
  • kobiety - madison - finał
  • mężczyźni - sprint - finał

Koszykówka

5.40-7.40, 12.00-14.00
  • kobiety - półfinały

Lekkoatletyka FINAŁY

21.30-2.00
  • mężczyźni - chód na 50 km finał
8.30-10.15
  • kobiety - chód na 20 km finał
11.50-14.55
  • mężczyźni - 4 x 400 m sztafeta - I runda
  • kobiety - rzut oszczepem - finał
  • mężczyźni - 5000 m - finał
  • kobiety - 400 m - finał
  • kobiety - 1500 m - finał
  • kobiety - 4 x 100 m sztafeta - finał
  • mężczyźni - 4 x 100 m sztafeta - finał

Pięciobój nowoczesny

6.30-12.15
  • kobiety

Piłka nożna - Finały

3.00-6.00
  • kobiety - finał
12.00-15.00
  • mężczyźni - o III miejsce

Piłka ręczna

9.00-11.00, 13.00-15.00
  • kobiety - półfinały

Piłka wodna

6.00-8.50, 10.20-13.10
  • mężczyźni - o miejsca 5-8., półfinały

Pływanie synchroniczne

11.30-13.00
  • kobiety - drużynowo (Technical Routine)

Siatkówka

5.00-7.00, 13.00-15.00
  • kobiety - półfinały
  • siatkówka plażowa
2.00-4.50
  • kobiety - o III miejsce, finał

Skoki do wody

7.00-9.30
  • mężczyźni - 10 m wieża - eliminacje

Tenis stołowy

3.00-6.00
  • mężczyźni - drużynowo o III miejsce
11.30-14.40
  • mężczyźni - drużynowo finał
  • wspinaczka sportowa
9.30-14.20
  • kobiety - finał - wspinaczka na szybkość (Speed) - finał
  • kobiety - finał - bouldering - finał
  • kobiety - prowadzenie (Lead) - finał

Zapasy - Finały

3.00-5.30
  • mężczyźni - styl wolny 74 kg - repasaże
  • kobiety - styl wolny 53 kg - repasaże
  • mężczyźni - styl wolny 125 kg - repasaże
  • mężczyźni - styl wolny 65 kg - 1/8 finału, 1/4 finału
  • kobiety - styl wolny 50 kg - 1/8 finału, 1/4 finału
  • mężczyźni - styl wolny 97 kg - 1/8 finału, 1/4 finału
10.15-14.00
  • mężczyźni - styl wolny 65 kg - półfinały
  • mężczyźni - styl wolny 97 kg - półfinały
  • kobiety - styl wolny 50 kg - półfinały
  • mężczyźni - styl wolny 74 kg - o III miejsce, finał
  • mężczyźni - styl wolny 125 kg - o III miejsce, finał
  • kobiety - styl wolny 53 kg - o III miejsce, finał

Terminarz olimpiady: 7 sierpnia - sobota

Baseball - 4:00-14.30 - finały

  • Mecz o trzecie miejsce
  • Finał

Boks - 6:00-7:55 - finały

  • Mężczyźni - kat. 48-52 kg - finał, kat. 69-75 kg - finał
  • Kobiety - kat. 48-51 kg - finał, kat. 64-69 kg - finał

Golf - 23:30-2:00 - finały

  • Kobiety - indywidualnie Stroke Play - runda 4

Karate - 6:00-12:35

  • Kobiety - Kumite kat. +61 kg - runda eliminacyjna, półfinały, finał
  • Mężczyźni - Kumite kat. +75 kg - runda eliminacyjna, półfinały, finał

Koszykówka - 3:30-14:30 - finały

  • Mężczyźni - mecz o trzecie miejsce
  • Kobiety - mecz o trzecie miejsce
  • Mężczyźni - finał

Lekkoatletyka - 23:00-2:15 - finały

  • Kobiety - maraton finał

Lekkoatletyka - 11:00-14:20 - finały

  • Kobiety - skok wzwyż - finał
  • Kobiety - 10,000 m - finał
  • Mężczyźni - rzut oszczepem - finał
  • Mężczyźni - 1500 m - finał
  • Kobiety - 4 x 400 m sztafeta - finał
  • Mężczyźni - 4 x 400 m sztafeta - finał

Jeździectwo - 11:00-13:30 - finały

  • Skoki drużynowo - finał

Kajakarstwo - 1:30-4:50 - finały

  • Kobiety - C2 500 m półfinały, finał
  • Mężczyźni - C1 1000 m półfinały, finał
  • Kobiety - K4 500 m półfinały, finał
  • Mężczyźni - K4 500 m półfinały, finał

Kolarstwo torowe - 7:30-10:25 - finały

  • Kobiety - sprint 1/8 finału, 1/8 finału repasaże, ćwierćfinały
  • Mężczyźni - keirin I runda, repasaże,
  • Mężczyźni - madison - finał

Piłka nożna - 12:30-15:30

  • Mężczyźni - finał

Piłka ręczna - 9:00-11:00, 13:00-15:30 - finały

  • Mężczyźni - mecz o trzecie miejsce, finał

Pływanie synchroniczne - 11:30-13:10

  • Kobiety - drużynowo

Siatkówka plażowa - 2:00-4:50

  • Mężczyźni - mecz o trzecie miejsce, finał

Skoki do wody - 2:00-8.30 - finały

  • Mężczyźni - 10 m wieża - półfinały, finał

Pięciobój nowoczesny - 6:30-20:15

  • Mężczyźni - pływanie, szermierka runda bonusowa, jeździectwo skoki przez przeszkody, bieg przełajowy

Gimnastyka artystyczna - 2:00-10:00 - finały

  • Kobiety - drużynowy wielobój - eliminacje
  • Kobiety - indywidualnie wielobój - finał

Siatkówka - 5:30-14:00 - finały

  • Mężczyźni - mecz o trzecie miejsce, finał

Piłka wodna - 1:30-10:20 - finały

  • Kobiety - o miejsca 5-6, 7-8
  • Kobiety - o III miejsce
  • Kobiety - finał

Zapasy - 11:15-14:00 - finały

  • Mężczyźni - styl wolny 65 kg - repasaże, o III miejsce, finał
  • Kobiety - styl wolny 50 kg repasaże, o III miejsce, finał
  • Mężczyźni - styl wolny 97 kg repasaże, o III miejsce, finał
  • Igrzyska olimpijskie 2020 (2021) - terminarz: 8 sierpnia - niedziela

Lekkoatletyka - 7:00-9:45

  • Mężczyźni - maraton finał

Koszykówka - 3:30-6:00

  • Kobiety - finał

Boks - 6:00-7:55

  • Kobiety - kat. 57-60 kg finał, kat. 69-75 kg finał
  • Mężczyźni - kat. 57-63 kg finał, kat. +91 kg finał

Kolarstwo torowe - 2:00-5:15 - finały

  • Kobiety - Omnium - Scratch Race 1/4, Tempo Race 2/4, Elimination Race 3/4, Points Race 4/4
  • Kobiety - sprint półfinały, o miejsca 5-8, finał
  • Mężczyźni - keirin ćwierćfinały, półfinały, o miejsca 7-12, finał

Piłka ręczna - 3:00-9:30 - finały

  • Kobiety - mecz o trzecie miejsce
  • Kobiety - finał

Gimnastyka artystyczna - 3:00-4:55

  • Kobiety - wielobój drużynowy - finał

Siatkówka - 1:00-8:00 - finały

  • Kobiety - mecz o trzecie miejsce
  • Kobiety - finał

Piłka wodna - 1:30-10.20 - finały

  • Mężczyźni - o miejsca 7-8, 5-6
  • Mężczyźni - mecz o trzecie miejsce
  • Mężczyźni - finał

Terminarz olimpiady: 8 sierpnia - niedziela

Lekkoatletyka - Finały

7.00-9:45
  • mężczyźni - maraton finał

Koszykówka - Finały

3.30-6.00
  • kobiety - finał

Boks

6.00-7.55
  • kobiety - kat. 57-60 kg finał, kat. 69-75 kg finał
  • mężczyźni - kat. 57-63 kg finał, kat. +91 kg finał

Kolarstwo torowe FINAŁY

2.00-5.15
  • kobiety - Omnium - Scratch Race 1/4, Tempo Race 2/4, Elimination Race 3/4, Points Race 4/4
  • kobiety - sprint półfinały, o miejsca 5-8, finał
  • mężczyźni - keirin ćwierćfinały, półfinały, o miejsca 7-12, finał

Piłka ręczna - Finały

3.00-5.00
  • kobiety - o III miejsce
7.00-9.30
  • kobiety - finał

Gimnastyka artystyczna - Finały

3.00-4.55
  • kobiety - wielobój drużynowy - finał

Siatkówka - Finały

1.00-3.00
  • kobiety - o III miejsce
5.30-8.00
  • kobiety - finał

Piłka wodna- Finały

1.30-4.20
  • mężczyźni - o miejsca 7-8, 5-6
5.40-7.00
  • mężczyźni - o III miejsce
8.30-10.20
  • mężczyźni - finał

CEREMONIA ZAMKNIĘCIA - 12:00 - 15:00

Źródło: własne

Bukmacherzy

Reklama
STS
1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
Fortuna
635 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
Superbet
3755 PLN

Zwrot do 3500 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
Betclic
200 PLN

Zwrot do 200 PLN (cashback) w postaci freebetu na pierwszy kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny

Dyskusja 0

Bukmacherzy

Reklama
STS
1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
Fortuna
635 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
Superbet
3755 PLN

Zwrot do 3500 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
Betclic
200 PLN

Zwrot do 200 PLN (cashback) w postaci freebetu na pierwszy kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny