OD 13:30
Obejrzyj w
Konferencja Lecha Poznań
Subskrybuj
  • Konferencja Lecha przed meczem z Karabachem
  • John van den Brom i Mikael Ishak odpowiadają na pytania dziennikarzy

Tomasz Kędziora może odejść z Dynama Kijów. Reprezentant Polski ma oferty z silnych lig

Tomasz Kędziora może odejść z Dynama Kijów. Reprezentant Polski ma oferty z silnych lig
Rafał Rusek
Autor: Marcin Karbowski 23 cze 2022 | 19:40
Tomasz Kędziora może wkrótce zmienić klub. O sytuacji reprezentanta Polski rozmawialiśmy w programie "Okno Transferowe" na naszym kanale na Youtube.
Kędziora od lata 2017 roku jest piłkarzem Dynama Kijów. Wiosną, po napaści Rosji na Ukrainę, na zasadzie wypożyczenia wrócił do Lecha Poznań.
Reprezentant Polski przygotowania do nowego sezonu zacznie z Dynamem. Jego klub chce, by 28-latek pomógł mu w walce o awans do Ligi Mistrzów. W II rundzie eliminacji Dynamo zagra z Fenerbahce.
Niewykluczone jednak, że Kędziora jeszcze tego lata zmieni klub. Na brak ofert nie narzeka.
- Kędziora ma w Dynamie bardzo wysoki kontrakt. Otrzymał propozycje z Niemiec i Włoch, ale one nie zbliżają się do 50 procent tego, co dostaje w Kijowie - powiedział Tomasz Włodarczyk.
- W czasie wojny Dynamo płaci piłkarzom 60 procent pensji. Awans do Ligi Mistrzów byłby gwarancją podwyższenia wypłat do 100 procent - dodał dziennikarz.
- Moim zdaniem Kędziora - to mój domysł - odejdzie na roczne wypożyczenie. Pytanie tylko kiedy: czy pomoże Dynamu w pucharach, czy nie. Trzeba jeszcze poczekać na rozwój wydarzeń - podsumował.
Program "Okno Transferowe" obejrzycie poniżej. Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.
Źródło: własne

Dyskusja 5