Tomasz Kędziora z golem dla Dynama Kijów! Pierwsze trafienie Polaka w sezonie [WIDEO]

Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Tomasz Kędziora strzelił gola dla Dynama Kijów w wyjazdowym meczu z FK Lwów. Jego drużyna wygrała 4:1.
Reprezentant Polski trafił do bramki w 52. minucie, gdy popisał się przytomną dobitką po rozegraniu rzutu rożnego.
Dynamo po golu Kędziory prowadziło już 3:0. Jeszcze w pierwszej połowie bramki zdobyli Besedin i Cygankow. Honorowe trafienie dla gospodarzy zaliczył Nych, a w końcówce wynik na 4:1 ustalił Lednew.
Kędziora w tym sezonie zaliczył 28 meczów w barwach Dynama. Gol zdobyty przeciwko zespołowi z Lwowa był jego pierwszym trafieniem w bieżących rozgrywkach.
Dynamo jest liderem ligi ukraińskiej. Drugiego Szachtara wyprzedza o jeden punkt. W dodatku do tej pory rozegrał od niego o spotkanie mniej.
Marcin Karbowski28 Feb 2021 · 20:43