Toronto FC gromi na wyjeździe, grał Przemysław Tytoń

MediaPictures.pl / shutterstock.com
FC Cincinnati przegrało u siebie z Toronto FC 1:5 (0:3) w meczu Major League Soccer, rozegranym z soboty na niedzielę. W barwach gospodarzy całe spotkanie rozegrał Przemysław Tytoń.
Jako pierwszy polskiego golkipera pokonał w 10. minucie Patrick Mullins. Jeszcze w pierwszej połowie prowadzenie kanadyjskiej drużyny podwyższyli Nick DeLeon i Marco Delgado.
Trener gospodarzy zdecydował się w przerwie na dwie roszady, ale to nie pomogło ekipie z Nippert Stadium.
W 63. minucie bramkę na 4:0 dla gości zdobył Michael Bradley, a piątego gola strzelił Nicolas Benezet.
Honorowe trafienie dla drużyny z Ohio zanotował w doliczonym czasie gry Emmanuel Ledesma, który wykorzystał rzut karny.
W barwach FC Cincinnati cały mecz rozegrał Przemysław Tytoń. Klub polskiego golkipera jest najsłabszym zespołem w Konferencji Wschodniej. Ma w dorobku 18 punktów w 29 spotkaniach.
Toronto FC natomiast zajmuje szóstą pozycję z dorobkiem 41 punktów.