Totalna awantura w Turcji! Piłkarze Fenerbahce pobili się z kibicami, Batshuayi uderzył z półobrotu [WIDEO]

Screen Twitter
Fenerbahce pokonało Trabzonspor 3:2 (2:0) po szalonym spotkaniu. Niedługo po zakończeniu spotkania kibice gospodarzy rzucili się na zawodników drużyny Sebastiana Szymańskiego.
Fenerbahce wyszło na dwubramkowe prowadzenie dzięki dwóm trafieniom Freda. Po zmianie stron Trabzonspor odpowiedział jednak za sprawą Enisa Bardhiego i Trezegueta.
Ostatecznie jednak to drużyna gości mogła cieszyć się ze zwycięstwa. W 87. minucie decydującego gola strzelił Michy Batshuayi. Reprezentant Belgii trafił do siatki kilka minut po zejściu Sebastiana Szymańskiego.
Sebastian Szymański
ANP / pressfocus
Prawdziwe szaleństwo w Trabzonie rozpoczęło się jednak już po ostatnim gwizdku arbitra. Fani gospodarzy byli bowiem wściekli na wynik niedzielnej rywalizacji i postanowili zaatakować piłkarzy gości. Ich agresja była podsycona przez wyraźny błąd sędziego, który nie dostrzegł faulu przy akcji bramkowej przyjezdnych.
Kilkunastu pseudokibiców wdarło się na murawę i ruszyło w stronę zawodników. Gracze Fenerbahce postanowili jednak walczyć, w związku z czym wywiązała się regularna bójka.
Bright Osayi-Samuel rzucił się na jedną z osób i powalił ją na murawę. Następnie Nigeryjczyk zaczął okładać przeciwnika pięściami.
Agresywnie zachował się też Batshuayi. Były zawodnik Chelsea kopnął pseudokibica z półobrotu. Według aktualnych doniesień Szymański nie znajdował się w centrum szalonych wydarzeń.