"Totalny absurd". Szokujący list od kibica do Lewandowskiego. Kwiatkowski ujawnił szczegóły [WIDEO]

"Totalny absurd". Szokujący list od kibica do Lewandowskiego. Kwiatkowski ujawnił szczegóły [WIDEO]
własne / PressFocus
Jakub Kwiatkowski ujawnił zaskakującą prośbę kibica do Roberta Lewandowskiego. - Totalny absurd - powiedział były team manager reprezentacji Polski na kanale Meczyki.pl.
Jakub Kwiatkowski od grudnia 2023 roku pełni funkcję dyrektora TVP Sport. Wcześniej 46-latek znany był z pracy w reprezentacji Polski, gdzie był team managerem i rzecznikiem prasowym drużyny.
Dalsza część tekstu pod wideo
W najnowszym "Pogadajmy o piłce" Kwiatkowski opowiedział o swoim czasie w kadrze. W programie zdradził nieznane wcześniej historie. Jedna z nich dotyczyła listu od kibica do Roberta Lewandowskiego.
lewandowski kwiatkowski
Norbert Barczyk / pressfocus
- To był totalny absurd. Kiedyś na zgrupowaniu pojawił się przy recepcji pan w średnim wieku. Strasznie smutny wyraz twarzy, prawie łzy w oczach. Miał list do Roberta Lewandowskiego. Pomyślałem: kurczę, pewnie ma chore dziecko. No i na kolacji przekazałem ten list Robertowi - ujawnił.
- Skończyła się kolacja, a "Lewy" był bardzo zniesmaczony. "Co to w ogóle jest?!" - zapytał. Oczywiście bez pretensji do mnie, był zaskoczony treścią. No i się okazało, że ten człowiek, który wyglądał na inteligentnego, napisał, że ma kredyt we frankach i zapytał Roberta w liście, czy mu go nie spłaci - kontynuował.
- Wyszedłem do tego człowieka i spytałem: nie wstyd tak panu? - zakończył Kwiatkowski.
robert lewandowski
Tomasz Kudala / pressfocus
Cytowany fragment od [47:38]:
Redakcja meczyki.pl
Kamil Kobielski11 Feb · 11:57
Źródło: własne

Przeczytaj również