Tottenham nie zawiódł w Lidze Europy. Zwycięstwo w meczu o pierwsze miejsce [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 10 gru 2020 | 22:54
Tottenham awansował do 1/16 finału Ligi Europy z pierwszego miejsca w grupie. "Koguty" w decydującym meczu pokonały Royal Antwerp FC.
Przed ostatnią kolejką spotkań podopieczni Jose Mourinho zajmowali drugą lokatę w grupie. Na koncie mieli 10 punktów. Liderem był zespół Royal Antwerp FC - 12 "oczek". Dzisiejszy pojedynek obu drużyn miał zadecydować o ostatecznej kolejności w tabeli.
W dzisiejszym spotkaniu stroną przeważającą był zespół Tottenhamu. W pierwszej połowie gospodarzom brakowało jednak skuteczności. Stworzyli 11 sytuacji pod bramką rywali, ale nie zdobyli żadnego gola.
Dopiero po przerwie "Koguty" skruszyły defensywny mur rywali. W 57. minucie do siatki trafił Carlos Vinicius. Napastnik dopełnił formalności po tym, jak golkiper odbił futbolówkę po mocnym uderzeniu z rzutu wolnego.
Niecały kwadrans później było już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Lo Celso.
Ostatecznie Tottenham zainkasował trzy punkty i awansował do dalszej fazy rozgrywek z pierwszego miejsce w grupie.

śr. wiek: 27.9 lat
TYLKO DO 19.06, 23:59. Bez wpłaty własnej, bez ryzyka i bez obrotu w ETOTO z kodem MECZYKI5 - SPRAWDŹ

2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
Tylko do 19.06!

TYLKO DO 19.06, GODZ. 23:59! 5 PLN bez depozytu i 100 PLN zakład bez ryzyka, bez obrotu. Jeśli przegrasz, otrzymujesz kasę z powrotem i możesz ją od razu wypłacić.

Dyskusja 3

10 gru 2020 | 23:05
0
Napiszę to samo co w podsumowaniu meczu:

Winks i Lo Celso dzisiaj zrobili mega robotę.
Winks najbardziej niedocenionym graczem Spurs'ów od dłuższego czasu.

Bale - ja patolę! Ale snajperski pocisk - szacunek dla bramkarza, że to wyjął - później już bez szans, ale to co się działo chwilę wcześniej wymagało komentarza.

Ogólnie widać, że w drugim składzie też jest potencjał. Mimo, że wiele momentów podlegało srogiej dyskusji.
11 gru 2020 | 08:41