Tottenham przerwał fatalną passę! Przekonujące zwycięstwo "Spurs", dublet Harry'ego Kane'a [WIDEO]

Tottenham odniósł zwycięstwo w 27. kolejce Premier League. Londyńczycy pokonali Nottingham Forest 3:1.
Tottenham stanął dziś przed szansą na przerwanie fatalnej passy. "Spurs" przegrali trzy poprzednie spotkania kolejno z Sheffield United w FA Cup, z Wolverhampton w lidze i z AC Milanem w Champions League.
Już w 4. minucie piłka zatrzepotała w bramce Nottingham. Gol Richarlisona nie został jednak uznany z powodu spalonego.
W 20. minucie podopieczni Antonio Conte strzelili gola w legalny sposób. Po raz 19. w tym sezonie ligowym na listę strzelców wpisał się Harry Kane.
W 35. minucie Kane skompletował dublet. Tym razem najlepszy snajper w historii Tottenhamu wykorzystał rzut karny.
W pierwszej połowie rządził Kane, w drugiej do akcji wkroczyli pozostali napastnicy "Spurs". W 62. minucie Richarlison asystował przy trafieniu Heung-min Sona.
Nottingham odpowiedziało tylko jednym golem autorstwa Joe Worrala. W doliczonym czasie gry rzutu karnego nie wykorzystał jeszcze Andre Ayew. Po zwycięstwie Tottenham zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Nottingham jest czternaste.
Adam Kłos11 Mar 2023 · 17:56