Tottenham wygrał w debiucie nowego trenera! Gareth Bale z kolejnym golem [WIDEO]

Alex Nicodim / Press Focus
Zmiana trenera w Tottenhamie dała efekt w postaci zwycięstwa z Southamptonem. Zespół z Londynu wygrał 2:1.
Spotkanie było debiutem Ryana Masona w roli tymczasowego trenera "Kogutów". 29-latek zastąpił Jose Mourinho.
Pierwsi gola strzelili goście. W 30. minucie na listę strzelców wpisał się Ings. Anglik po rzucie rożnym trafił do bramki uderzeniem głową.
Tottenham czekał na wyrównanie do 60. minuty. Piłkę w polu karnym przejął Bale i z narożnika pola bramowego zakręcił piłką do siatki.
Gospodarze gola na wagę zwycięstwa strzelili w 90. minucie. Z rzutu karnego na wagę zwycięstwa Tottenhamu trafił Son.
Cały mecz w barwach zespołu z Southampton rozegrał Jan Bednarek.
Tottenham po zwycięstwie przesunął się na szóste miejsce w tabeli. Rozegrał jednak o jeden mecz więcej od siódmego Liverpoolu. Southampton jest czternasty.
Marcin Karbowski21 Apr 2021 · 20:53