Tottenham wymęczył remis z czerwoną latarnią Premier League. Piękne trafienie Christiana Eriksena [WIDEO]

MDI / shutterstock.com
Tottenham Hotspur FC zremisował z Norwich City 2:2 (0:1) w wyjazdowym meczu 20. kolejki Premier League.
Spotkanie od początku nie układało się piłkarzom Jose Mourinho. W pierwszym kwadransie mieli dwie dobre okazje do strzelenia gola, ale zmarnowali je Dele Alli oraz Harry Kane.
Niewykorzystane sytuacje szybko się zemściły. W 18. minucie Mario Vrančić odebrał dobre podanie, którego autorem był Emiliano Buendia, a następnie pokonał Paulo Gazzanigę.
Kwadrans później Teemu Pukki wbił piłkę do bramki. Jednakże sędzia nie uznał jej z powodu pozycji spalonej gracza Norwich City.
Goście zdołali wyrównać dopiero po przerwie. Pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Christian Eriksen.
Gdy wydawało się, że Tottenham nabierze wiatru w żagle, padł drugi gol gospodarzy. W zamieszaniu podbramkowym piłkę do własnej bramki wbił Serge Aurier.
Gol samobójczy nie załamał gości, którzy znów ruszyli do ataku. Ofensywa ta przyniosła im rzut karny, który na bramkę zamienił Harry Kane.
Ostatecznie padł remis 2:2 w meczu Tottenhamu Hotspur FC z ostatnim w tabeli zespołem Norwich City.