Tragiczny mecz Realu Madryt! "Królewscy" przegrali na własnym boisku z beniaminkiem La Liga [WIDEO]

Meng Dingbo/Xinhua/PressFocus
Autor: Maciej Pietrasik 17 paź 2020 | 20:34
Real Madryt poniósł pierwszą porażkę w tym sezonie La Liga. Mistrzowie kraju sensacyjnie przegrali na własnym boisku z Cadiz 0:1. Wynik mógł być zresztą zdecydowanie wyższy. Na domiar złego kontuzji doznał Sergio Ramos.
Zinedine Zidane przyzwyczaił już do tego, że niemal na każdy mecz zestawia zupełnie inną jedenastkę. Tak było również tym razem, lecz francuski szkoleniowiec kompletnie nie trafił z wyborami. Pierwsza połowa była w wykonaniu jego podopiecznych wręcz fatalna.
Już w czwartej minucie goście mieli pierwszą doskonałą szansę do zdobycia gola. Anthony Lozano poradził sobie z Raphaelem Varanem i dograł do Alvaro Negredo, a strzał doświadczonego napastnika sprzed linii bramkowej wybił Sergio Ramos.
Poważne ostrzeżenie nie podziałało na Real zbyt otrzeźwiająco. Negredo zrewanżował się Lozano, który wyszedł sam na sam z Courtoisem. Belgijski bramkarz nie zdołał uchronić Realu przed stratą gola.
W 32. minucie zawodnik beniaminka po raz drugi mógł wpisać się na listę strzelców. Tym razem Lozano przegrał jednak pojedynek z golkiperem Realu. Pięć minut później bramkarz popełnił z kolei błąd, lecz jego pomyłkę naprawił Nacho.
Pod bramką gości groźnie w pierwszej części gry zrobiło się tak naprawdę tylko raz, gdy niepilnowany w polu karnym był Varane. Nie trafił jednak w bramkę i do przerwy Cadiz prowadził 1:0.
Zinedine Zidane w przerwie dokonał aż czterech zmian w składzie prowadzonej przez siebie drużyny. Boisko opuścił między innymi Sergio Ramos. Zła wiadomość jest taka, że kapitan madrytczyków doznał prawdopodobnie urazu.
Roszady na niewiele się jednak zdały. "Królewscy" mieli aż 74% posiadania piłki, lecz przełożyło się to na zaledwie jeden celny strzał. Gospodarzom trzeba jednak oddać, że mieli też świetną sytuację.
W 82. minucie bardzo bliski szczęścia był Karim Benzema. Francuski snajper minimalnie się pomyli, trafiając w poprzeczkę. Niespodziewana porażka "Los Blancos" stała się więc faktem.

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start

Dyskusja 53

18 paź 2020 | 02:44
Jaka znoqu niespodzianka?
Przeciez kazdy moze sobie lać ten real madryt jak mu sie zachce. Real juz dawno nie jest topowym klubem, tylko chlopcem do bicia - zarowno dla najlepszych klubow swiata, jak i tych ogorkow, ktore sie nieco bardziej zepna.
0
Jaka znowu niespodzianka?
17 paź 2020 | 22:58
0
kurwa co za pedaly, no jak to benzema juz nie strzela dla swojego algierskiego taty
17 paź 2020 | 23:07
0
No Real i Barca ma różowe stroje jak pedały, ale wiadomo że chlopaki biorą kase to nawet w teczowych zagrają jak trzeba. Tylko żeby nie reklamowali pedofilii.
17 paź 2020 | 22:41
0
tragiczny mecz realu-wielu zawodników zupełnie nie pasuje dziś do gry nacho isco marcelo asencio czy vascuez-słaby modric ale jego tłumaczy udział w meczach drużyny narodowej tym bardziej dziwi decyzja zidane o wystawieniu go w pierwszym składzie-benzema bez formy -jeżeli jest tylu słabych zawodników to nie ma dobrej gry jest tylko słaba drużyna-dobrze że nie było kibiców na stadionie i nie widzieli tego blamażu ukochanej drużyny
17 paź 2020 | 22:32
0
Przecież po odejściu Cr7 tam nikt charyzmy nie ma i chęci biegać do 90 minuty, może Modric taki czasami był. Benzema to solidny Algierczyk i to wszystko,do poziomu Cr7, Messiego, Ibry to mu nawet blisko nigdy nie było.
17 paź 2020 | 22:02