Trwa fatalna seria Brzęczka! Kolejny mecz bez zwycięstwa, tym razem przegrywamy z Czechami [WIDEO]

Marco Iacobucci EPP / Shutterstock.com
Reprezentacja Polski przegrała z Czechami 0:1 w meczu towarzyskim.
Długo musieliśmy czekać na pierwszą bramkę, choć nie brakowało sytuacji pod jedną i drugą bramką - szanse Klicha, Lewandowskiego czy Grosickiego po polskiej stronie, a Vydry czy Schicka po stronie rywali.
W 52 minucie wynik spotkania otworzył Jankto. Najpierw Schick urwał się Bednarkowi, uderzył w polu karnym wprost w Skorupskiego, ale piłka trafiła pod nogi Jankto i ten umieścił ją w pustej bramce.
Chwilę późnej powinno być już 1:1. Doskonałą okazję miał Lewandowski. Napastnik miał przed sobą pustą bramkę i wystarczyło tylko skierować do niej piłkę, ale ta odbiła się na nierównej murawie na tyle niefortunnie, że nasz zawodnik nie był w stanie jej czysto uderzyć.
W następnych minutach atakowaliśmy raz po raz, ale nie potrafiliśmy pokonać czeskiego golkipera. W samej końcówce spotkania Pavlenka popisał się jeszcze doskonałą interwencją po strzale Lewandowskiego z rzutu wolnego.
Ostatecznie nasi zawodnicy nie zdołali wyrównać i przegrali z Czechami 0:1.