Trwa zwycięska passa Manchesteru United. Czwarta wygrana pod wodzą Solskjaera

Ververidis Vasilis/Shutterstock
W 21. kolejce Premier League Manchester United wygrał na wyjeździe z Newcastle United 2:0. Dla "Czerwonych Diabłów" to czwarta wygrana z rzędu.
Od kiedy Ole Gunnar Solskjaer objął zespół Manchesteru United jako tymczasowy trener, ekipa z Old Trafford tylko zwycięża. Jego podopieczni wygrali w czwartym kolejnym spotkaniu.
"Czerwone Diabły" miały jednak długo problemy, by sforsować obronę gospodarzy. W 64. minucie wykorzystali oni błąd Martina Dubravki, który wypuścił piłkę po uderzeniu z rzutu wolnego Marcusa Rashforda. Do siaki trafił czujny Romelu Lukaku.
Goście w 80. minucie ustalili rezultat spotkania za sprawą Rashforda, który wykorzystał podanie Alexisa Sancheza. Skrzydłowy z Chile wrócił do gry po kontuzji i zaliczył asystę.
Manchester United po czwartym kolejnym zwycięstwie jest na szóstym miejscu z dorobkiem 38 punktów. "Sroki" dla odmiany nie potrafią wygrać od czterech kolejek, zajmują piętnastą pozycję, mając na koncie 18 punktów.
Daniel Makarewicz02 Jan 2019 · 22:57