Twitter zachwycony spektaklem na Parken. "Niech to się nie kończy. Najlepszy mecz turnieju"

Screen z TV
Reprezentacja Hiszpanii w wielkim stylu pokonała Chorwację 5:3 w meczu 1/8 finału EURO 2020. Zachwyceni tym spotkaniem byli dziennikarze oraz eksperci na Twitterze.
Mecz zaczął się od koszmarnego błędu Unaia Simona. Bramkarz "La Roja" odpowiedzialny był za kuriozalnego gola samobójczego - nie trafił w piłkę w prostej sytuacji.
W kolejnych minutach to Hiszpanie byli stroną dominującą. Prowadzili już 3:1. Mimo to na Parken obserwowaliśmy dogrywkę, gdyż w końcówce Chorwaci doprowadzili do wyrównania.
Dziennikarze byli zachwyceni tym, co działo się na stadionie w Kopenhadze. Wydarzenia w stolicy Danii nie po raz pierwszy rozgrzały kibiców do czerwoności.
Tomasz Ćwiąkała zwrócił uwagę na fakt, że niektóre gole w tym spotkaniu były naprawdę niezwykłe. Niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Bohaterem w dogrywce został Alvaro Morata. Hiszpański napastnik w ostatnich tygodniach był niejednokrotnie krytykowany. Teraz zrehabilitował się jednak za wcześniejsze wpadki.
Wcześniejszy błąd naprawił także Simon. Gdyby nie znakomite interwencje hiszpańskiego golkipera w dogrywce, to spotkanie mogłoby potoczyć się zupełnie inaczej.
Maciej Pietrasik28 Jun 2021 · 20:56
Źródło: Twitter