Tylko remis Napoli. Co to mógł być za gol Milika! Trafił w poprzeczkę z przewrotki! [VIDEO]

Vlad1988 / shutterstock.com
US Sassuolo Calcio zremisowało u siebie z SSC Napoli 1:1 (1:0) w sobotnim meczu 30. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Stadio Citta del Tricolore w Reggio Emilia całe zawody w szeregach przyjezdnych zaliczył Piotr Zieliński. W 65 minucie na boisku pojawił się natomiast Arkadiusz Milik. Polski napastnik w końcówce spotkania mógł zapewnić swojemu zespołowi trzy punkty, ale piłka po jego strzale z przewrotki trafiła tylko w poprzeczkę.
Gospodarze prowadzili do przerwy po trafieniu Matteo Politano. dziesięć minut przed końcem do wyrównania doprowadził Brazylijczyk Rogerio, niefortunnie kierując piłkę do własnej bramki.
Obie drużyny zremisowały drugi ligowy mecz z trzech ostatnich. "Neroverdi" pozostali na szesnastej lokacie w tabeli. "Błękitni" natomiast umocnili się nieznacznie na drugiej pozycji w klasyfikacji i tracą do liderującego Juventusu jeden punkt.