Ujawniono przemowę Kyliana Mbappe w przerwie meczu z Holandią. Tak kapitan motywował drużynę [WIDEO]

Wczoraj reprezentacja Francji rozbiła Holandię 4:0. Na oficjalnym koncie wicemistrzów świata pojawił się krótki filmik przedstawiający wydarzenia z szatni podczas przerwy.
Piątkowy mecz był pokazem siły wicemistrzów świata. "Trójkolorowi" bez większych problemów pokonali Holandię, a jednym z bohaterów został Kylian Mbappe.
24-latek zdobył dwie bramki oraz dołożył do tego asystę przy trafieniu Antoine'a Griezmanna. To spotkanie było wyjątkowe dla napastnika, ponieważ po raz pierwszy wystąpił w roli kapitana seniorskiej kadry "Les Bleus".
- Dobrze gramy, dobrze, o to chodzi. Nie dajemy im odetchnąć, w drugiej połowie robimy to samo, nie zwalniamy - mówił Mbappe w przerwie meczu z Holandią.
Mbappe notuje fenomenalne liczby w reprezentacji. Dotychczas rozegrał 67 spotkań dla drużyny narodowej, strzelając w nich 38 goli.
Francja podczas tego zgrupowania rozegra jeszcze jeden mecz. Pojutrze rywalami "Trójkolorowych" będzie Irlandia.
Adam Kłos25 Mar 2023 · 18:11
Źródło: Twitter