Uratował Eriksena, teraz opowiedział szczegóły. "Szybko wszystko się zmieniło"

Autor: Adam Kłos 12 cze 2021 | 23:02
Duński sztab medyczny wykonał dziś kapitalną pracę. Lekarze uratowali Christiana Eriksena.
Pod koniec pierwszej połowy spotkania Danii z Finlandią pomocnik stracił przytomność. Według doniesień doznał ataku serca.
Proces reanimacji na murawie trwał kilka minut. Eriksen opuścił stadion na noszach, po czym został natychmiast przewieziony do szpitala.
- Zostaliśmy wezwani na boisko, kiedy Eriksen się przewrócił. Podbiegliśmy do niego, oddychał i czuliśmy puls, ale szybko wszystko się zmieniło - relacjonuje dla "Tipsbladet" Morten Boesen, duński lekarz.
- Sytuacja się pogorszyła. Musieliśmy ratować jego życie. Potem Christian do mnie mówił, jeszcze zanim został przewieziony do szpitala - kontynuuje Boesen.
Stan piłkarza jest stabilny. Najbliższe dni spędzi w szpitalu w Kopenhadze.
Mecz Dania - Finlandia po kilkudziesięciu minutach został wznowiony. Finowie wygrali 1:0.
Źródło: Sport.pl/Tipsbladet

2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
2500 PLN

1500 PLN od pierwszej wpłaty i dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach

Dyskusja 19

12 cze 2021 | 23:12
0
Wszystko dziś Duńczykom się posypało... a mieli być czarnym koniem... no ale zdrowie Eriksena najważniejsze.
12 cze 2021 | 23:38
0
"a mieli być czarnym koniem", a już nie mogą? Bawi to wyrokowanie po raptem pierwszym meczu.
13 cze 2021 | 00:22
0
stracili swoja najwieksza gwiazde, to nie chodzi tylko o przesadzanie po wyniku
13 cze 2021 | 00:48
0
WY najpierw się dowiedzcie co to znaczy być czarnym koniem ok ?
13 cze 2021 | 01:32
0
To tak jakby Lewemu się coś stało. Już byśmy wiedzieli, że pograne na EURO. Jak Dania teraz choćby zremisuje z Rosją to mają po turnieju. Tylko zwycięstwo w meczu Dania - Rosja.
13 cze 2021 | 01:35
0
Stracili swojego najlepszego piłkarza, przegrali z najsłabszym rywalem. Z Belgią z definicji nie będzie łatwo, z Rosją, która przegrała, też będzie ciężko. Szkoda ich.
Porównując - to trochę tak, jakbyśmy my - tfu tfu - stracili Lewego. Od razu można się zaczynać pakować. ;)
13 cze 2021 | 07:14
0
Bez największej gwiazdy może być ciężko
13 cze 2021 | 09:03
0
Już nawet pomijając aspekt sportowy to nie chcę wiedzieć jaki ciężar psychiczny miała ta sytuacja. Ciężko po czymś takim grać normalnie i udawać, że nic się nie stało
12 cze 2021 | 23:36
0
Szacun dla tych lekarzy że stanęli na wysokości zadania
13 cze 2021 | 00:21
0
tytuł sugeruje, jakby to jeden gość go uratował... jak zwykle szukanie taniej sensacji
13 cze 2021 | 06:53
0
Kłos, pilny uczeń Karbowskiego...
13 cze 2021 | 02:08
0
Dla mnie Simon Kjaer i cały sztab medyczny są zwycięzcami wygrali bitwę o życie człowieka przyjaciela cała reszta dla mnie nie ma znaczenia Eriksen zdrówka 💙🖤💙🖤
13 cze 2021 | 00:58
0
Czas najwyższy zwolnić Cristian... Rodzina ważniejsza niż piłka...
13 cze 2021 | 05:42
0
Chlopak juz chyba ma po karierze. Dzieki Bogu przeżył.
13 cze 2021 | 01:26
0
zwykly czlowiek by umarl .... bo covid
13 cze 2021 | 01:34
0
Nie od dziś wiadomo, że ważniejsze życie tego kto ma więcej pieniędzy 😥 Jesteśmy robakami dla banksterów 💸
13 cze 2021 | 06:08
0
No cóż...David Rockefeller chociaż spał na forsie, dzięki której miał siedem przeszczepów serca, i tak nie uciekł śmierci...
13 cze 2021 | 19:48
0
Sam dowodzisz swojej tezy.Gdyby to był zwykły Kowalski to byś nawet nie wszedł w ten link.Podpowiem ci ze tak samo reanimują "zwykłych" obywateli.Tylko większa część społeczenstwa nie pochyli się nawet by udzielić pierwszej pomocy do przyjazdu karetki w takiej sytuacji.
13 cze 2021 | 05:02