VAR anulował gola Jakuba Modera. Porażka Brighton z najgorszą drużyną ligi

screen youtube
Autor: Marcin Karbowski 24 kwi 2021 | 22:55
Sheffield United wygrało z Brighton 1:0. W zespole gości kolejne spotkanie zaliczył Jakub Moder.
Jedyny gol meczu padł w 19. minucie. Gola na wagę zwycięstwa gospodarzy strzelił McGoldrick. Dla Sheffield to dopiero piąta wygrana w tym sezonie.
Przez chwilę z gola cieszył się też Moder. Polak trafił do siatki w 56. minucie, ale jego trafienie nie zostało uznane z powodu spalonego. Zadecydowała o tym analiza VAR.
Były piłkarz Lecha grał do 67. minuty. W ogóle w kadrze meczowej Brighton nie było Michała Karbownika.
- Bardzo słaba pierwsza połowa, w drugiej z lewej strony przeniósł się na prawą, był znacznie bardziej aktywny, pod grą - podsumował występ Modera Maciej Łuczak.
Brighton zajmuje szesnaste miejsce w tabeli. Na pięć kolejek przed końcem ma siedem punktów przewagi nad będącym w strefie spadkowej Fulham.

2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN