VAR uratował zwycięstwo West Hamu. Kolejny centymetrowy spalony w Premier League [WIDEO]

West Ham wygrał z Aston Villą 2:1. Cały mecz w barwach drużyny z Londynu zaliczył Łukasz Fabiański.
Gospodarze świetnie weszli w mecz. Prowadzenie objęli już w 2. minucie, gdy Ogbonna głową skierował piłkę do siatki. Włoch najwyżej wyskoczył do dośrodkowania z rzutu rożnego.
Aston Villa wyrównała w 25. minucie - efektownego gola z dystansu strzelił wtedy Grealish. Fabiański był bez szans.
West Ham gola na wagę zwycięstwa strzelił tuż po przerwie. To znowu było piorunujące rozpoczęcie gry - Bowen strzelił gola pół minuty po rozpoczęciu drugiej połowy.
Goście mogli wyrównać w 74. minucie, ale Watkins nie wykorzystał rzutu karnego. Napastnik Aston Villi zmylił Fabiańskiego, lecz trafił w poprzeczkę.
Watkins trafił do siatki już w doliczonym czasie gry. Jego gol nie został jednak uznany, bo po drobiazgowej analizie okazało się, że był na centymetrowym spalonym.
Marcin Karbowski30 Nov 2020 · 22:56