VfL Wolfsburg zremisował z Eintrachtem Frankfurt. Wyrównujący gol padł w ostatniej minucie

Michele Morrone / shutterstock.com
Eintracht Frankfurt zremisował na wyjeździe z VfL Wolfsburg 1:1 (0:0) w poniedziałkowym meczu 30. kolejki niemieckiej ekstraklasy.
Pierwszego gola na Volkswagen Arena strzelił Jonathan de Guzman. Reprezentant Holandii w 78. minucie dopadł do futbolówki zagranej na pole karne i pewnym uderzeniem trafił w lewy dolny róg.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania dopiero w 90. minucie. Wówczas na listę strzelców wpisał się John Brooks, a przy jego trafieniu asystował Felix Klaus.
Podopieczni Bruno Labbadii zremisowali siódmy mecz w sezonie, mają na koncie 46 punktów i zajmują dziewiąte miejsce w tabeli Bundesligi.
Zawodnicy Adi Huttera ósmy raz podzielili się punktami z rywalami, uzbierali dotąd 53 "oczka", co daje im aktualnie czwartą lokatę.
Łukasz Karyniewski22 Apr 2019 · 22:29